Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy a jóéletbe képesek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy a jóéletbe képesek az emberek 10év után szakítani egymással? Nekem 1hónap után se menne senkivel

Figyelt kérdés
2018. aug. 22. 22:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Úgy ahogy 20-25-év után....
2018. aug. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 12 év után ment mikor sokadik pofont adta.. nem gondolkodtam egy pillanatig sem elhiheted
2018. aug. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Mivan??

Hogy, hogy, hogy? Te melyik bolygón élsz?

2018. aug. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
10 év nem garancia semmire. Ha ekkor romlik meg végleg a kapcsolat, akkor ekkor kell lépni.
2018. aug. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
54%

De aranyos vagy...:)

Hogy lehet?: eligénytelenedés testileg ,alkoholizmus,lelki betegség,elterő igények szex és szabadidős programok terén.... und so weiter..

2018. aug. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 AchromaticSmarties ***** válasza:
82%
Ha 10 év után szakítottak, akkor már sok éve kezdett kihűlni a langyos szar, ennyi idő alatt érte el azt a hőmérsékletet, amikor már nem lehet megmaradni benne.
2018. aug. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekik sem egy honap utan ment.

Hany eves vagy?

2018. aug. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
52%
Nekem bármikor menne. Két hét, vagy 50 év, teljesen mindegy a kapcsolat időtartamától.
2018. aug. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

+ az hogy lehet eleve nem ismerték egymást inkább csak elképzelések voltak.de lehet magukat sem.sok szarba nem kell nézni ezeket a kapcsikat.pont akkor használnak ki a legjobban.

mert azt gondolja mindenki hogy akkor már mindent megtehet.

mondjuk én is megbíztam az emberekben korábban,de már kételkedem.

akár mióta ismerem.mondjuk ezzel nincs gond mert senki sem keres soha.azt hiszem meg is utáltam végleg az összes embert.gyakorlatilag mind azt lesi hogyan tud lehúzni akármivel.

van aki pár nap ismeretség utána van aki évekig is képes várni.


az hogy eleve milyen rendszerekbe hisznek már feleslegessé is tette az egészet.pl rabszolgatartó kapitalista rendszerek,idióta márkák.ezeket támogató nevetséges oktatás néven népbutítás.


hiszékeny majom társadalomban élünk vagy inkább rohadunk :)

2018. aug. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szakítani sosem könnyű, se 1 év, se 10, vagy 20 év után, de sajnos vannak olyan történések ami után meg kell tenni. Pl. nincs más választás akkor, ha az egyik fél egyszerűen beleszeret másba és lelép. De lehetnek anyagi problémák/viták, sőt, az is lehet,hogy a kapcsolat már régen rossz, de a gyerekek még összetartanak, vagy nincs hová különköltözni.


A szakítás sosem arról szól,hogy képesek vagyunk-e rá vagy sem, ha betelik a pohár, vagy gyökeresen változik az, amire az az alap amire a kapcsolat helyeződött, nincs miért tovább fenntartani.


Egyik családtagomék 35 év után 60 évesen döntöttek úgy,hogy ennyi volt. Bár hozzáteszem: kb. 10 éve élnek hallgatag helyzetben egymás mellett, tehát nem hipp-hopp hozták meg ezt a döntést.

2018. aug. 23. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!