Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit gondoltok, ez nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, ez nagyon kínos? Ő szakított lassan fél éve.

Figyelt kérdés

2,5 éves kapcsolat után azt mondta, hogy ő "kimerült", ezért szakított velem. Természetesen utólag én is rájöttem, hogy nem voltam boldog a kapcsolatunkban, akármennyire is szerettem volna helyrehozni. Nem váltunk el haraggal, bár azóta (fél éve) nem beszéltünk. Ez elsősorban az én döntésem volt, de ő sem keresett. Amikor közölte a szándékát megpróbáltam meggyőzni, viszont egy nappal utána még találkoztunk és teljesen nyugodt tudtam lenni. Természetesen a szakítás megviselt, de nem hagytam el magam, sőt talán most tartom életem legjobb formáját, újra visszataláltam önmagamhoz, és mindezt a környezetem is igazolja. Tehát amit szeretnék mindezzel mondani az az, hogy ha az exem esetleg tud rólam azt láthatja, érezheti, hogy függetlenül attól hogy ő döntött így, én pozitív (át)változáson mentem keresztül, és nem törtem össze.

NA DE... Pár nappal ezelőtt böngésztem a Youtubeon ahol belebotlottam a közös lejátszási listánkba. Meg is akartam volna nézni, csak hogy a feliratozás gombra kattintottam... Tudom hogy kapott róla értesítést, és most eléggé kínosan érzem magam. Így azt érzem mintha miután ő szakított,


2018. aug. 23. 10:19
 1/5 A kérdező kommentje:

Szóval miután ő szakított, és nem keresett (persze talán jobb ez így) most én adtam neki figyelmet... Mit gondoltok, ne agyaljak ezen ennyit?

22/N

2018. aug. 23. 10:22
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt túl agyalod. Véletlen rákatintottál és ennyi. Ezzel nem leszel se több, se kevesebb ha meg esetleg megkeres akkor eltudod magyarázni. Szóval ne aggódj. 21/F
2018. aug. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ne foglalkozz ezzel túlságosan.
2018. aug. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Túlagyalod. Ha meg megkérdezi, megmondod, hogy bocs, véletlen.
2018. aug. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
48%
Végtelen gyerekesség.
2018. aug. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!