Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tanácsoltok akkor ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsoltok akkor ha a pasi dob ki?

Figyelt kérdés

Próbálom leírni, lényegretörően. Aki szakít rám időt annak hálásan köszönöm.

Megismertem egy srácot, 3 hétig jártunk kb, még 1 hónapot sem érte meg a kapcsolat. Én voltam neki az első kapcsolata is. Korábban csalódott sokat mert lelkileg kihasználták a lányok. Az elején még mikor elkezdtük megismerni egymást jól ment minden. Igaz, minden gyorsan történt és utólag mondta úgy érzi elkapkodtuk a dolgokat. Pedig az együttlétet is ő erőltette . Nos, első pettingnél annyira elszállt az agya hogy ráfogott a torkomra és szorongatott. Levegőt sem kaptam és utána félt hogy kidobom. A belső hang mondta hogy dobd de nem tettem. Gondoltam megszánom, hátha nem ilyen. Akkor mondta hogy mivel azt hitte kidobom ezért erősebben érzett irántam mert félt hogy elveszít. Utána később ahogy haladtunk kérdezte hogy tettszik-e nekem az a trágár szavakat mond nekem együttlét alatt..pl r***nc. Persze nem tetszett de elviseltem mert én is mondtam rá cserébe pár szót. Aztán mikor kezdetben finoman csapkodta a fenekem az még jó volt. Mikor már annyira hogy megmaradt a tenyerének a nyoma és véraláfutásos lettem az már nem. Bocsánatot se kért érte egyszer sem. Főleg mikor harapdálta a hátsóm és a kiáltásaimra sem reagált. Miután 1,5 napig el sem tudtam érni azután meglátogatott és közölte velem hogy kidob. Nem érez úgy irántam ahogy kellene, nem tudná azt nyújtani amit kell, neki nem is kellett kapcsolat mert inkább kitolja addig a dolgokat míg az egyetemen nem fog végezni. Neki a tanulás mellett ez biztos nem fér bele mert régen is egy lány miatt rontotta el a tanulását akit szeretett de az kihasználta. Néha bízott bennem néha nem, nem is adta igazán önmagát. Zavarták a konfliktusok mikor néha félreértettük egymást. A bújós viselkedésem, pedig az elején mondta hogy ez neki tettszik és nincs gond vele. Szerinte nekem olyan kell aki az edzéseimet is elnézi és motivál benne. Az elején még mondott olyanokat hogy neki én kellek és nem fogok tőle könnyen szabadulni és meg egy ilyet mint én nem talál majd mert ritka manapság. Erre most közölte velem hogy úgy érzi nem én vagyok neki az igazi. Tiszta pálfordulás történt vele. Szerintem csak nem volt szerelmes. Akit érdekel még valami privátban beszélhetünk. Kíváncsi vagyok ki mit tanácsol, gondol erről. Érdekelnének a vélemények, hogy fogadjam ezt el, tanulságként..stb

Köszönöm annak aki olvasta és válaszol.



2018. aug. 23. 21:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%
Hogyha nem egyezik a szexualitásotok, mert te a gyengédségre vágysz, ő meg a bdsmre eleve, akkor minek is a kérdés? Úgy beszélt veled, mint a kutyával, ez tetszett benne? Megmondta azt is, hogy nem akar tőled semmit. Három hetet meg egy ilyen pasit simán el lehet felejteni. Legyen már tartásod, könyörgöm!!
2018. aug. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%
Nem semmi. Ez egy gyötrelem. :( Rossz volt olvasni is. Az a baj, hogy szerelmes vagy, közben meg akit felemelsz ott aláz, és tapos ahol tud. Te itt nem kapsz olyan szerelmet, amire vágysz, csak egyoldalúan aggódsz, mivel jószívű vagy. De ebből szerintem szörnyű élet lenne így. Neked is szükséged van rá, hogy a másik ugyanúgy szeressen, amennyit te itt bizonyítottál!
2018. aug. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%
Ez a srác eléggé szétlehet törve lelkileg, ha ilyeneket csinál. Bár ha te normális csaj vagy, akkor ezt eléggé bánni fogja szerintem utólag, hogy ilyeneket csinált.
2018. aug. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
97%
Mi a probléma pontosan? hogy a labilis, bolond, erőszakos pasid lelépett végre, és nem valami kukában végezted feldarabolva? :D Borzasztó...
2018. aug. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Örülj, hogy megszabadultál tőle.

Mentális problémái vannak.

2018. aug. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 peca1000 ***** válasza:
100%

Édes fa....szom!


Ez egy degenerált hülyegyerek, aki teljesen meg van zavarodva, örülj neki, hogy épp bőrrel megúsztad.


Kerüld az ilyen elmebetegeket, nem csoda, ha másnak sem kell.


Tiltsd le mindenhonnan, és kezeld egy rossz tapasztalatként.

2018. aug. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem tűnik normálisnak. Örülj,hogy megszabadultál tőle.
2018. aug. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Szergej55 ***** válasza:
Örülj neki.
2018. aug. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Orulj neki...


Viszont itt te lettel kihasznalva... valoszinuleg o csak jol meg akart dugni valakit, te meg “keznel” voltal.

2018. aug. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha te voltál az a kérdező,aki 1-2 hete kérdezte, hogy miután fojtogatta a srác szex közben, megbicsásson-e neki, akkor is mondta már mindenki, hogy menekülj el.
2018. aug. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!