Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan lépjek túl ezen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek túl ezen?

Figyelt kérdés
8 hónapig voltunk együtt,sose éreztem még ilyet senki iránt de már nem szeret :( Elrontottam az egészet a hisztivel vagy azzal hogy ronda vagyok vagy nem tudom. Belebetegszem már ebbe az egészbe,nem tudok aludni enni,remegek az idegtől folyamatosan. Ráadásul egy helyen dolgozunk. Mit tegyek hogy visszaszerezzem? Azt mondja nem igazán érez már semmit amiatt ahogy viselkedtem. Bármit megtennék érte :( Mit lehet ilyenkor tenni? Adnék még egy esélyt hátha sikerül..
2018. aug. 24. 02:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Nemtom, de sajnállak.

Mit tettél?

2018. aug. 24. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, miért lett vége, mi az ahogy viselkedtél. Ez így annyira óvodás.
2018. aug. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Semmit sem tehetsz. Ignorálnod kell őt, és kerülni, amennyire csak tudod. Sajna így nehezen fog megszaladni az érzelmi kötelék benned, hogy minden nap látod. Én elgondolkodnék a munkahelyváltáson is 🤔


Meg keresnék mást, figyelemelterelésnek legalább...

2018. aug. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nemigen tudsz már tenni semmit, ha kiábrándult belőled. Fogadd el, próbáld minél jobban ignorálni. A viselkedéseden meg tényleg gondolkozz el, hogy legközelebb ne kövesd el ezt a hibát.
2018. aug. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!