Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt nektek olyan, mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt nektek olyan, mikor szakítás után visszamentek a cuccaitokért, és megláttok a párotok lakásában női holmikat?

Figyelt kérdés
Ilyenkor nem illik,hogy tekintettel legyen rátok és elrakja legalább addig,amíg ott vagy?
2018. aug. 24. 08:22
 1/8 anonim ***** válasza:
98%
Mi az, hogy nem illik? Tkp semmi kozod mar hozza, a sajat lakasaban azt csinal amit akar sot lehet szandekos is volt, hogy tudd, eselytelen visszakonyorogni magad vagy probalkoznod, mert o mar lezarta. Kulon vagytok, tul lepett, tegy te is igy.
2018. aug. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem volt. De nem is zavarna. Néha ott alszanak ott a barátnői, és jóban is vagyok velük
2018. aug. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Kezdjük ott, hogy szakítás után nem járkálnèk vissza az expasim lakásába (mert nem illik, ha már az illemről beszélsz), mert a szakítás napján, vagy legkésőbb másnsp gondoskodnék a cuccaim elszállításáról.

Az meg higy mit csinál a SAJÁT otthonában.... nem a te dolgod.

2018. aug. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen volt, amikor kiköltöztem a közös albinkból. Sz.ar volt látni a csaj cuccait, ami kiboritott, az az volt, hogy a gyertyákat, amiket a sógornőmtől kaptam szülinapomra, meggyújtotta őket (ilyen saját kézzel készitettek voltak, sose használtam), gondolom az első közös romantikus este érdekében...


Amúgy igen, kellemetlen, de gyorsan le kell rendezni mindent és tiplizni.


29n

2018. aug. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem volt ilyen, fogok mindent és viszem, amit elfelejtek ott marad, nem érdekel. Körülbelül egy pár zoknit és egy reklám bögrét sikerült eddig csak elhagynom, ezek miatt meg vissza nem mennék.
2018. aug. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Szakitas UTAN a SAJAT lakasaban miert is kene barmit elpakolnia?
2018. aug. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem volt ilyen, de általában már a szakítás napján, vagy legkésőbb másnap elcuccoltam, így az esélyét sem adtam meg ennek. Ha ennyi idő alatt odapakoltatott volna valami másik csajt bármelyik is, azon őszintén csak nevetni tudtam volna és szánalmas húzásnak éreztem volna.

Ilyenkor szerintem már nincs olyan, hogy illik-nem illik. Ő így rendezte, ez van. Tovább kell lépni.

2018. aug. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Persze, hogy volt, a saját holmijai női cuccok voltak, mivel az exem nő 😃


26f



...

Nahh, viccet félretéve 😃 függ a szakítástól. Van olyan, akinek 5 évvel szakítás után is ott van az exe bicaja a tárolóban, mert annyira utálják egymást, hogy nem akarnak összefutni sehogy sem, vannak akik meg barátok maradnak. Szóval ha jól megutáltátok egymást, akkor szerintem simán lehet, hogy direkt rendezte úgy a dolgokat, hogy lásd, ő már mással hancúrozik, és érezd rosszul magad miatta típusú bosszúállós agymenést hozott össze.

2018. aug. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!