Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit éreznél, ha a barátod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit éreznél, ha a barátod anyukája is azt tanácsolná a barátodnak, hogy szakítsatok?

Figyelt kérdés

Összevesztünk a barátommal és én mondtam neki, hogy szakítsunk, de még nem szakítottunk. Viszont mint kiderült, miután elmondta, hogy megint összevesztünk, és szakítani akarok, anyukája is azt tanácsolta, hogy szakítsunk.

Nekem anyám akkor se mondana ilyet, ha sokkal rosszabb lenne a helyzet. Azt mondaná, hogy mi tudjuk, nekünk kell eldönteni.

Bevallom nagyon rosszul esik, mert eddig úgy láttam hogy kedvel az anyukája, de ezek után nem tudom.

Bár már előtte is volt olyan helyzet, hogy egy kicsit komolyabb "közös projektbe" akartunk vágni (nem gyerek, vagy lakás ennyire nem komoly), és anyukája kérdezte tőle, hogy na és mi lesz, hogy ha szakítunk, pedig akkor még szó se volt szakításról.


2018. aug. 24. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

Anyukák amúgy mesteri hatodik érzékkel rendelkeznek. Enyém is elejétől fogva megmondta, hogy ki az aki egyáltalán potenciálisan illik hozzám. Szóval az ő anyja szerintem nem számolt veled, mint komoly partnerként, az a szomorú igazság.

Elhiszem, hogy zavar, voltam a helyzetedben.


29n

2018. aug. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Mit? Szégyent.
2018. aug. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Megmondanám neki, hogy semmi köze nincs a kapcsolatunkhoz. De nálad bocs, de nem tudok a pasid anyjára egy rossz szót se szólni, nyilván látja, mekkora hiszti gép vagy. Egy veszekedés után egyből szakítani akarsz... az biztos, hogy jobban járna a srác, ha kivágna, mint macskát szarni.
2018. aug. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%

fiús anyaként írom: ha azt látnám, hogy boldogtalan a gyermekem, én is a szakítást javasolnám neki.


aztán vagy hallgat rám, vagy nem.

2018. aug. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%

Ha azt látnám, hogy a fiam barátnője minden veszekedés után szakítással zsarolná a fiam, akkor én is azt javasolnám, hogy zárja rövidre a kislánnyal.

Ha igazán szakítani akarnál, akkor szakítanál vele. Így csak érzelmileg zsarolod. Éretlen, gyerekes. Hogy vegyen így komolyan bárki? Nyilván az anyja boldognak akarja látni a fiát, nem pedig azzal szembesülni minden hétvégén, hogy Julika már megint behisztizett, és szakítani akar...

2018. aug. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kettő az egyben szakíthatsz a pasassal és az anyjával is, így 50%-os kedvezményt kapsz az érzelmi traumából. Erre gondoltál már?
2018. aug. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nézd, én sem tudom hibáztatni anyukát. Lehet, hogy kedvel, de látja azt is, hogy ennek a kapcsolatnak nincs igazán jövője. Így azt tanácsolta a fiának, amit ő tenne a helyzetében.

És hiába lett lepintozva az #5-ös válaszoló, tök igaza van. Mi az hogy összevesztek, erre neked az a megoldás, hogy bedobod a szakitó kártyát? Mondod szakítsatok, de nem szakítottatok. Tán a beleegyezésére van szükseged? Ez így tényleg szintiszta érzelmi zsarolás, a szakitással való fenyegetőtéssel éred el azt, hogy neked legyen igazad, es meghunyászkodjon a másik. Tetszik vagy sem, igenis ezt művelted. Ne haragudj, de ilyen embertől én is óva inteném a gyerekem.

Már önmagában az is gáz, hogy neked a veszekedésre a szakítás a megoldás. De ha meg tényleg olyan probléma adódik, amit úgy érzel nemt tudsz lenyelni, vagy nem lehet változtatni, és a szakitásban látod a megoldást, akkor meg tedd meg tisztességesen! Ne csak dobálózz vele, várva a válaszreakciót. Aztán meg rinyálsz, hogy anyósjelölted egyetért benne.

Döntsd már el, hogy mit akarsz, és ne jatszmázz!

2018. aug. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!