Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért szakított ezekkel az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szakított ezekkel az okokkal, ha a viselkedése teljesen mást tükrözött?

Figyelt kérdés

Több, mint 3 évig voltunk együtt

A szakítás okai: idegesítem, már nem szeret, csak megszokásból van velem.


Ha idegesítem, akkor miért bújt, csókolt, öltelt az utolsó pillanatig? Szó szerint azt mondta, hogy még az is idegesíti, ahogy levegőt veszek mellette. Ha engem idegesít valaki, akkor én próbálom minimalizálni a vele töltött időt, és nem mászok rá, nem dugom a nyelvem a szájába, nem alszok vele minden este. Ha látom, hogy elvan a haverjával, nem ülök oda mellé vidáman beszélgetni velük, és nem ölelgetem közben.

Ha nem szeret már, akkor miért hurcolt az utolsó pillanatig MINDEN családi eseményre? A szülei nagyon rugalmas és megértő emberek, simán mondhatta volna, hogy nem akar vinni ezért vagy azért, de mindig vitt, ráadásul MINDIG azt mondta a szemembe, hogy SZERETNÉ ha mennék, sokszor meg se kérdezett, hogy akarok-e menni, csak szimplán közölte hogy ekkor és ekkor ott kell lennem. Mindig tervezett velem valamit, és ha én terveztem valamit, arra is helyeselt és mentünk, egy rossz szava nem volt, hogy nem szeretne menni se semmi.

Ha csak megszokásból volt velem, miért nem látszott? Mármint.. nekem mindenki azt mondta, hogy ha megszokásból van együtt egy pár, az látszik rajtuk kívülről, hogy nincs meg köztük már az összhang, látszik, hogy hiányzik a meghittség, az intimitás. Ránk a szakítás előtti napon is azt mondták, hogy olyanok vagyunk, mint egy aranyos öreg házaspár, milyen édesek vagyunk együtt.


Az tény, hogy az egész élete kilátástalan jelenleg, egy nagy kérdőjel, hogy mi lesz a jövője, és nagyon fél ettől, a családját is hátra kell hagynia, hogy haladhasson előre, de közben belenevelték hogy a családnak mindig együtt kéne lennie, és érzelmi zsarolásban tartják, nem támogatják a haladásban. Illetve a szakítás előtt 2 hónappal olyanokat kezdett álmodni, hogy nagyon boldog velem, de hirtelen szakítok vele hogy szenvedjen. (Az előző párja összetörte a szívét nagyon, és nehezen heverte ki.)


Én szeretnék továbblépni, de nem tudok így, hogy ezeket nem értem. Próbáltam megbeszélni vele, de nem tud egy épkézláb magyarázatot adni, csak hadovál, meg olyanokat mond, hogy az is lehet hogy 2-3 hónap múlva (ekkor jelentősen csökkennek majd a problémái) sírva könyörgi magát vissza hozzám, mert megbánja majd a döntését, hogy tudja hogy mennyire fogok hiányozni neki és rossz lesz nélkülem.


Ha ennyire sz*r neki nélkülem, akkor mi értelme annak, hogy szakított velem? Ha ÉN hiányzok neki, és nem az, hogy legyen VALAKI mellette, akkor mégse csak megszokásból volt velem, de akkor miért mondta ezt?

Nem értem. Valakinek van fogalma róla, hogy mi járhat a fejében? Láttatok már ilyet?



2018. aug. 24. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Valami új fellángolás belé csapott mint a villám. Most bebeszél magának okokat,hogy megutáljon.
2018. aug. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egyről elfelejtkeztél írni, még ha igazat is irtál:


Hogy nem szabad ember vagy.

2018. aug. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
Hirtelen fellángolás valaki iránt, esetleg depressziós... csomó oka lehet. De nem akarja elmondani, így max találgathatsz. De a lényegen nem változtat, szakított veled.
2018. aug. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt tudom biztosra, hogy NINCS más az életében szerelmi téren, így a fellángolás más iránt kizárva.
2018. aug. 24. 21:43
 5/7 anonim ***** válasza:
68%
Nem kell ám újra kiírni a kérdést. Csak fogadd el, hogy szakított. Az, hogy mit miért csinált, már nem számít. Magad hergeled azual, hogy foglalkozol vele.
2018. aug. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen, és?


Én is megszokásból vltam már az exemmel. Csók volt, meg ölelkezés, beszélgettem vele napi dolgokról, elmentem még vele erre-atta (szex már nem volt), de nem éreztem iránta semmit.


Kerestem a lakást, és amint megvolt (másfél héten belül), szakítottam vele.

Ő sem értette, hogy lehet az, hogy én EMBERKÉNT bántam vele, és nem bunkó parasztként, mikor már nem szerettem.


És nem tudtam vele megértetni, úgyhogy hagytam a francba inkább.

Ő nyilván úgy gondolta, hogy a szakítás = tahóság, veszekedés, kiabálás, anyázás.

2018. aug. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Én nem gondolom úgy, hogy a "nem szeretlek" = a bunkózással, veszekedéssel.

De azzal sem egyenlő, hogy bújsz, viszed magaddal mindenhova, tervezegeted vele a heteket/hónapokat, szeretkezel vele.


Lehet, hogy velem van a baj, de amikor az előző páromat már nem szerettem, én nem bújtam hozzá (pont hogy igyekeztem távolságot tartani fizikailag is), nem feküdtem le vele, nem terveztem semmit vele, csak "elvoltam" vele, ha jött akkor jött, és ennyi.

Illetve a most már exem is ezt mesélte, hogy egy korábbi barátnőjével mikor kiüresedett a kapcsolatuk, akkor már csak szexelni jártak össze kb, és ennyi, semmi közös program, semmi családi esemény, semmi bújás, ölelkezés (mármint a szexen kívül).

2018. aug. 25. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!