Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti mit csinalnatok az én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinalnatok az én helyzetemben?

Figyelt kérdés

Volt egy másfél éves kapcsolatom. Ő volt az első nagy szerelmem. Minden nagyon jo volt köztünk de aztán az utolsó pár hónapban veszekedtunk mindenen. Szakítottunk közös megegyezésre. De aztán össze jöttünk megint mert nem igazán bírtunk egymás nélkül. Aztán ez volt vagy 3x. Ezután egyszer én szakitottam vele egy másik fiú miatt de rájöttem h az a fiú nekem semmit sem jelent. Folyamatosan írja h szeret. De már nem tudom hogy hogyan mert mindig mást mondd. Egyszer azt mondja h szerelmes egyszer pedig azt h csak barátilag. Nekem most lehetne egy új kapcsolatom de valahogy nem tudok tovább lépni. Nem tudom eldönteni hogy most mit is kene tennem. Nem akarok ri***ncnak sem tűnni.

Elfelejteni pedig nem tudom mert folyamatosan találkozunk egyszer le is feküdtünk mióta nem vagyunk együtt. Nem tudom hogy próbáljuk e meg mégegyszer vagy próbálják e tovább lépni.. L



2018. aug. 25. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem keress valaki teljesen mást. Ha ezekkel a pasikkal akarnál lenni igazán, akkor nem ilyen nyögvenyelős lenne a dolog.

Reméljük egyszer megtalálod azt, aki igazán hozzád való:)

2018. aug. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha a te helyedben lennék most, és ennyi idős tapasztalattal a hátam mögött annyit mondanék, hogy mind két fazont zárd le, és legalább 1-2 évig senkit ne engedj magadhoz közel.


Az új embert fogod választani, mert a réginek csak szavai vannak, de nincsenek valós cselekedetei irányodban.Tehát beszél a levegőbe, azt pedig felelőség nélkül a legkönnyebb.

2018. aug. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igazi hardcore tini kérdés.
2018. aug. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a valaszokat
2018. aug. 28. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!