Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 4 év után, eljegyzés előtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 év után, eljegyzés előtt elhagyott a barátom, hogy éljem túl?

Figyelt kérdés
Igazából nem is tudom az okát, egyszerűen hazajöttem, elpakolta a cuccait, itthagyta az összes ajándékot, amit tőlem kapott, és elment. Messengeren annyit írt, hogy ő elmegy, “ csá “, azóta nem érem el se telefonon, se sehol. A szüleitől sem tudtam elköszönni, pedig nagyon jóban voltam velük, az én családom se érti, mi történt, hiszen 2020ban már össze szerettünk volna házasodni, most ősszel lett volna az eljegyzés és decemberben vettük volna meg a közös házat. Most itt állok, mint akit agyonvertek, élve eltemettek, megalázva, hiszen azt is mondta, előkeresi a régi ismerőseit... Szerintetek mit csináljak? Én próbáltam keresni, tisztázni, nem tudom már, mit tegyek. Ti mit tennétek a helyemben? Az okát sose fogom szerintem megtudni, így hogy zárjam le? 23/L és 25/F
2018. aug. 28. 19:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
83%
Ez kemény,de meg se érdemelt ez a barom akkor :D
2018. aug. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
63%
Jó lenne tudni az előzményeket. Mert csak úgy nem lép le senki.
2018. aug. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Veszekedtünk párszor, illetve az egész nyarat durván végigdolgoztuk, nem voltunk annyit együtt. De semmi olyan dolog nem volt, ami - belőlem legalábbis - szakítást váltott volna ki.
2018. aug. 28. 19:57
 4/21 anonim ***** válasza:
80%
A legjobbkor történt. Képzeld el, mi ketz volna, ha eljegyzés után csinálja. Vagy házvásárlás után. Esküvő után. Gyerek után.
2018. aug. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
72%
Min ment a veszekedés? Mennyire volt durva?
2018. aug. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nem volt durva, volt 1-2 idegesítő tulajdonsága mindkettőnknek, amik miatt csípkelődtünk, de én úgy gondoltam, meg lehet oldani ...
2018. aug. 28. 20:25
 7/21 anonim ***** válasza:
90%
Lehet már nem szeret vagy nem érzi úgy hogy elvenne -féleségül is inkább gyávább módon lelépett .
2018. aug. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 peca1000 ***** válasza:
Zárat cseréld le, a közó
2018. aug. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 peca1000 ***** válasza:
67%

Zárat cseréld le, a Facebook-on írd ki az üzenőfalra, hogy mi történt, hogy a közös ismerőseitek is tudják.


Ez azért fontos, hogy ítéljék el ők is, akár Facebook-on, akár élőben.


Nagy büntetés lesz neki, hogy a legtöbben ezek után egy utolsó szar alakként fogják kezelni.


Keress egy másik palit, és zárd le azzal, hogy nem te vagy a hibás, hanem ő volt paraszt, hogy indoklás nélkül lelépett.

2018. aug. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
79%
Örülj neki, hogy megszabadultál ettől a gerinctelen féregtől! A lezáráshoz: vedd úgy, hogy meghalt. Akár egy temetési szertartást is imitálhatsz. Pl.az otthagyott ajándékokat elégeted, vagy beteszed egy dobozba és elásod. Valami ilyesmi.
2018. aug. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!