Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Amelyik lány szakitás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amelyik lány szakitás után rögtön elkezd fiúzni az normális, vagy egy olcsó?

Figyelt kérdés
Összevesztünk,igaz hogy én kezdtem a vitát ami elfajult. Telefonon keresztül ezután megszakitotta velem a kapcsolatot és már fiuzik.. és olyan lány hogy elsö alkalomkor le is fekszik az illetővel. Idáig állitolag szeretett. Akkor milyen lány ő ? Ezzel mit fog el érni? Ha engem szeretett akkor nem mulhattak el ilyen hamar a érzései nem? Vagy ennyire szex éhes? Ilyen a vére? Nem értem! Én nem mentem más lányhoz azóta,és nem is akarok. Őt szeretem,de ezek után muszáj leszek énis csajozni hisz nem fogok szenvedni egy ilyen lány miatt.. csak érdekel hogy mi készteti ezekre s dolgokra!?

2018. aug. 29. 06:47
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:
Bocs lemaradt a kérdésből hogy olcsó lány? Nem akarok csunya szavakat irni..
2018. aug. 29. 06:48
 2/37 anonim ***** válasza:
84%

Lezárta veled a kapcsolatot. Ahhoz sincs közöd, ha naponta öt pasival kefél.

Nincs ebben semmi. Kicsit kitombolja magát, aztán lehiggad. Főleg, ha belefut olyan pasiba, aki érdekli.

Mit vártál? Utánad sír, amíg te csajozol, aztán ha úgy tartja kedved, nagy kegyesen visszafogadod?

2018. aug. 29. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
5%
"olcsó lány?" Olcso lánynak hig a leve!:-)
2018. aug. 29. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
30%
Ma már ez divat, kiéli magát, vagy is végig táncol jó pár pasi farkán, mikor már annyit sem jelent a szex, mint egy hideg pohár viz, keres olyan egzisztenciával rendelkező pasit, akivel a kölykét fel tudja nevelni. A pasi meg keressen szeretőt, ha jó szexet akar.
2018. aug. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
52%
Szinte minden nő ezt csinálja. Így próbál felejteni téged.
2018. aug. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
24%
Nőből van. Egy nő akár a szakítás másnapján képes mással összejönni, ha az jobban néz ki, mint az exe.
2018. aug. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
79%

valószínűleg érzelmileg már semmit sem jelentettél neki a vége felé.


így minek gyászolt volna hónapokig?


és/vagy már megvolt a srác, amíg veled kínlódott. így is érthető, hogy máris vele van.

2018. aug. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
64%
Nem vagy vele innentol jincs hozza kozod. Amugy meg egy ket nagyobb ertelmetlen vita hamar kioli az emberbol a szerelmet.
2018. aug. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
12%
Csóró srác, hogy elveszitek az önbizalmát.
2018. aug. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
64%

*Amelyik lány szakitás után rögtön elkezd fiúzni az normális,


Igen. Több m int esélyes, hogy hamar akar felejteni, és bosszút akar állni, és ott ütni rajtad ahol az a legjobban fáj. És mint látható el is érte a célját, mert majd fel robbansz:DD

2018. aug. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!