Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után ti fiúk hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után ti fiúk hogy tudtok rögtön másik kapcsolatba kezdeni? Nem szerettétek az előző barátnőt vagy csak a fájdalmat csillapítjátok így?

Figyelt kérdés
Az exemnek 4 hónapra rá szakításunk után új barátnője lett
2018. aug. 30. 05:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%

Attól függ, hogy ki szakított kivel és milyen indokból.

Ha te szakítottál volna, akkor valószínűleg kicsit több időbe telt volna túl lépnie rajtad a ex párodnak.

De igazából ezt embere válogatja. Kinek mennyi idő kell ahhoz, hogy valakin túl legyen.

Ha ő dobott, és valamiért ezt tartom valószínűbbnek; gondolom sok volt a veszekedés, a gondok a kapcsolatotokban. Ő nem egyből szeretett ki belőled, hanem szépen fokozatosan tönkre mentek benne az érzelmek. Ezért volt elég neki 4 hónap, hogy felálljon.

Lehet már hetek, hónapok óta érlelődött benne az, hogy szakítani akar.

De egyébként miért érdekel, hogy mi van vele, vagy hogy lett új barátnője? Sajnos az élet megy tovább.

Nélkülünk is.

2018. aug. 30. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
35%

Nálam, ha engem dobtak is, elég volt max egy hét.

Valószinű kapcsolat, de inkább szex függő vagyok voltam mindig. Nem a szakitást viseltem nehezen, hanem azt, ha egyedül vagyok az ágyban.

2018. aug. 30. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Az én exemnek is lett 2 hónap múlva fiúja de ezek nem bizonygatnak semmit számomra, hogy mennyire szerette a másikat. Van akinek elég 1 hónap feldolgozni..stb én már több mint fél éve egyedülálló vagyok, de nem érzek kéztetést párkapcsolatra vagyis persze szeretnék,akarok de nem erőltetem mert annál rosszabbat az ember nem tehet, úgy soha nem lesz és nem is fog sikerülni, de ha véletlen sikerül is akkor az nem lesz hosszútávú. Az jön magától a megfelelő időben. :)
2018. aug. 30. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%

4 hónap egyáltalán nem kevés.


ha extrém rövid időn lesz valakije, már régóta nem szerette az exet, és/vagy már mellette is kezelgette a másikat.

2018. aug. 30. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%

Lány vagyok, az utóbbi kapcsolatom után volt rögtön, pontosabban érte (is) hagytam el.

Válaszolva, de, szerettem, de ez elmúlt. Gáz kapcsolat volt, amit nem akartam látni, próbálkoztam, erőlködtem. De csak rájöttem, hogy hiába.

Aztán valaki úgy kezdett velem bánni, ahogy a normális szerelmes férfiak szoktak. Én is szerelmes lettem. Rájöttem, hogy ennél csak boldogabb lehetnék, ezért ezt elmondtam, és szakítottam.

És megérte. Azóta is boldog vagyok, tudom, milyen, ha őszintén szeretnek.

Na, ebből a kapcsolatból, ami igazi párkapcsolat, már nem tudnék így kilépni.

2018. aug. 30. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%

Jó lenne felnőni végre.

Állandóan ezek az értelmetlen gyerekes kérdések.


Szakítás történt nem a felesége vagy gyermeke, vagy a szülője halt meg. Nincs kötelező gyászidőszak.


Mire várjon akár a férfi akár a nő?

Az idő csak telik. Semmi értelme otthon kuporogni, és azon gondolkodni jajjj szakítottunk most várok mert túl kell lépni...


Nem ettől függ, hogy szerettük e az exünket.

2018. aug. 30. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
56%

1# hozzászóló voltam: nekem nem is igazán sikerült túl lépnem az első igazi kapcsolatomból származó lányon.

Sajnos elég retardált módon viselkedtem vele, bár ez többé kevésbé helyzetfüggő is volt sajnos.

A közeg a család között nem tett valami túl jót a kapcsolatunknak. Főleg nem az én lelkivilágomnak.

1 év 2 hónapig tartott a kapcsolat csak, viszont azt a lányt soha nem voltam képes elfeledni.

1 kapcsolatom volt utána, egy 9 hónapos, de 3 évvel a szakításunk után. Nekem pl addig senki nem volt.

Nem is akartam erőltetni ezt a kapcsolatosdit.

2018. aug. 30. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Azert, ha valakit egy eletre gondolunk nem konnyu tullepni rajta.
2018. aug. 30. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Is-is. Mindegyikben van valami. Sokszor van, hogy már a kapcsolatban akkora az elhidegülés, hogy semmilyen érzelmi kötelék nem maradt, max a megszokás. Akkor simán megy a dolog.

Figyelemelterelésként is mehet a dolog, ha még meglenne a kötődés. Sokat tud segíteni a régi feledtetésében egy új szerelem is akár, valóban.


Exed viszont akkor ezek szerint NEM ilyen. 4 hónap hosszú idő. Kellett neki is a gyász, amíg elenged téged végleg, és minden bizonnyal sikerült neki 🙂


Ha 4 hónap után te még mindig a múltban élsz, az nálad beteges. Ideje lenne „halottnak” tekintened őt (törlés, tiltás, ignirálás, kapcsolódási pontok ellehetetlenítése), és meggyászolnod. Csak így szakadhat meg az érzelmi kötelék benned.

Gyász folyamatának utánanézhetsz, érdemes lehet...

2018. aug. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
Szeretni szerettük, de az élet megy tovább. Olyan némber után meg nem fogok pityeregni, aki a továbbiakban nem képezi az életem részét.
2018. aug. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!