Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért csinálja ezt? Ő bántott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? Ő bántott meg. Meddig fog még belém rúgni?

Figyelt kérdés

Volt egy két éves kapcsolatom, amiben nagyon sok gyönyörű élmény volt. Viszont mindig is volt bennem a volt párom felé bizalmatlanság, mert tudtam (de nem ő mondta el), hogy az előző két barátnőjét is megcsalta. Én ennek ellenére belementem a kapcsolatba. Nem éltünk együtt, ez most lett volna soron, miután ő külföldről hazajött volna. Csakhogy megláttam két emailt. Két különböző nőtől. Az egyik nővel egyértelműen megcsalt. A másikkal nem tudom, de ott is volt az emailben szívecske és csók jel. Rákérdeztem. A válasz az volt, hogy fontos-e és hogy miért gondolom, hogy nincs, és hogy ha nem hiszek neki. akkor van. Én gondolkodási időt kértem, majd annyit írtam, hogy hogy nem szeretném őt elveszíteni (már tudom ez hiba volt egyből el kellett volna küldenem), ezt az üzenetet megnézte, de válaszolni már nem válaszolt. Ez 3 hete történt. Én azóta nem írtam neki. Nem kommunikáltam vele sehogy.

Kezdek most már jobban lenni, alakulgatok és kezdem őt elengedni, lezárni, mert én ezek után nem szeretnék vele párkapcsolatot. Csakhogy még ő rúg belém. A mai napra ezt kaptam a közösségi médiában: „I never chase. I replace. Remember that.” (Soha nem üldöztem. Cserélek. Emlékezz rá.) Én erre sem reagálok semmit. Bár lehet ezt a másik két nőnek is küldte.

Viszont én nem szeretném, hogy harag vagy sértődés legyen köztünk. Normális emberi kapcsolatot szeretnék vele, de párkapcsolatot nem. Pl.: hogy csak köszönjük egymásnak. Csak annyit, hogy ne bántsuk egymást. Mikor lehet ezt elmondani neki? Vagy van egyáltalán értelme elmondani? Le fog állni ezzel a viselkedéssel? Én csak nyugalmat szeretnék és hogy ne bántson tovább.



2018. aug. 30. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azok utàn hogy megcsalt hagyd a fenébe inkább örûlj neki hogy idöbe kiderült... Ne irjál neki semmit 3 hèt hosszù idö ha fontos lenèl neki már keresett volna..meg ugye nem.csalt volna meg
2018. aug. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ébredj fel Kérdező, téged csalt meg, ne hogy már te menj le pincsibe! Majd kicsit ő nézzen magába és gondolkodjon el a saját sz.arán,neki kell itt bocsánatot kérnie és nem neked. A kommunikációt meg egy ilyen emberrsl ezek után pláne nem erőltetném.



29n

2018. aug. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%

Megcsalt..én a helyedben törölném, tiltanám mindenhonnan, főleg hogy Ő nem válaszolt a TE üzenetedre.

Könnyebben továbblépsz, és nem kattogsz azon, hogy ez vagy az az idézet neked szólt-e.

2018. aug. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A drágalátos volt barátod egy retardált kretén.


A legjobb lenne, ha minden némi nemű kommunikációt és kapcsolatot megszüntetnél vele. Semmi értelme. Túl lépni sem fogsz tudni rajta teljesen ha ezt a haveri kapcsolatot akarod létrehozni vele.


Ne erőltesd teljesen felesleges. Szakadj el tőle teljesen.

2018. aug. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Na ne! Kérdező viccelsz? Megcsalt Téged, valszeg nem is egyszer és valszeg amit megtudtál az nem minden, bőven lehet még ami úgy zajlott le, hogy nem tudtad meg. És mindezt miközben Te az összeköltözést és közös jövőt tervezted. Ez nem egy baki, egy megtántorodás a részéről hanem tudatos cselekedetek sora. Most pedig nem is jelentkezik pedig lebukott, elvileg bánnia kellene a dolgot ugye? De leszarja, és ezzel Téged is. És most azon áradozol, hogy normális viszonyotok legyen a szakítás után. Már bocs, de normális vagy? Úgy küldeném a .csába, hogy csak úgy zörög. És soha többet ne próbáljon köszönni egy ilyen ember aki ilyet tenne velem. És irkáljon amit akar, kit érdekel?!
2018. aug. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze, mássz csak utána... önbecsülésed úgysincsen, ahogy látom :D
2018. aug. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!