Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem birom tovább milessz így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem birom tovább milessz így velem?

Figyelt kérdés
Sziasztok elkeseredetségemben irok szakitott velem a barátnőm és én nagyon szeretem kötődöm és vonzódom hozzá nagyon jól elvoltunk ő is szeretett ez biztos mert éreztem is a kötődését állandoan rajtam lógott csak sajnos természetesnek vettem hogy van nekem és hanyagoltam értitek? Ha szólt hogy mennyek fel vigyem el ide és ide orvoshoz akárhova segitsek neki leszartam mondtam szolj anyukádnak. A végén már annyira kifordultam magamból elkezdzem vele veszekedni szakitottam vele két nap után irtam neki hogy meg bántam de már nem akart vissza venni azóta se beszélünk.Hívtam szakitás után beszéltünk de meg voltam sértődve hogy ő egyből elkezdett fiúzni és megint csunyán beszéltem vele aztán mondta hogy már ne keressem mondtam neki rendben tiszteletben tartom a döntését. Szenvedek meg bolondultam járkálok fel alá a házban nem hivhatom mert hallottam hogy fiúzik és félek megint a vissza utasitástól meg ne adj isten attol hogy már nem szeret.. valaki mondja meg mit tegyek mert ez igy nem jó tönkre megyek.

2018. aug. 30. 17:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
Most menj utána, hogy ne tudjon rajtad bosszút állni, mert később késő lesz. Addig mig a bosszú dolgozik benne van esélyed, ha tovább vársz lecsapják a kezedről. Singli pasi mint égen a csillag manapság, aki meg normális kapcsolatot akar, azt szorozd be 5-el. Addig üsd a vasat míg meleg, mert mennél többet vársz annál jobban csökken az esélyed, mert a kislány szépen apránként lefogja magát beszélni rólad.
2018. aug. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
89%
Ezt elszúrtad. Nincs visszaút. Minél előbb elfogadod, annál jobb. Vond le a tanulságot és legközelebb ne szúrd el mással!
2018. aug. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
0%
*mert a kislány szépen apránként lefogja magát beszélni rólad. Meg némely irigy barátnője, folyamatosan fogja neki lökni a dumát, hogy hány nővel mentél félre, és milyen gruppiba járkálsz, meg hányszor csaltad meg a kislányt, amiről ő "jó indulatúlag" nem szólt, mert féltette a "barátnőjét2..c. fejezet.
2018. aug. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
96%

" Ha szólt hogy mennyek fel vigyem el ide és ide orvoshoz akárhova segitsek neki leszartam mondtam szolj anyukádnak. "

Te ilyen vagy amikor "szeretsz" valakit? Ugye ezt te sem gondoltad komolyan? .....

2018. aug. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
0%
A 2-es tipusú válaszoló meg tipikusan olyan szöveg mint aki rád ácsingózik, és alig várja hogy ti kettten úgy meggyülöljétek egymást, hogy a vállain sírod magad ki. Be ne dőlj neki. A keselyük egyik legjellegzetesebb szövege.
2018. aug. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
91%
# 5 te mentálisan beteg vagy, ugye? Komolyan azt írod ide, hogy a 2-es kommentelő rá van állva az anonim oldal kérdezőjére, akiről lópikulát sem tud, csak azt, hogy pharaszt? Igen, biztosan azért írta, mert a leírás alapján meg akarja szerezni magának! :D Jó ég...
2018. aug. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Mindenhol aztolvastam hogy ilyenkor várni kell időt kell adni de pont ez a várakozás idő az ami alatt őt felszedhetik ha már felnem szedték.. és ha keresem akkor a szemébe csak egy senki leszek épp ezért nem fog érdekesnek találni már. Eztsem akarom de elvesziteni se. Mit tettem? :(
2018. aug. 30. 17:20
 8/20 anonim ***** válasza:
0%
6 Ne magadból indulj ki:D Én nem vagyok beteg, bármennyire is szeretnéd ezt elhitetni, de láttam már dolgokat nem egy emberi pár életében, és ismerem a piti trükközéseket is, amivel nem egy két emberi kapcsolatot tettek tönkre pénzéhes egyedek, olyan szöveggel, mint amire írtam.És aminek nem egy-két ember itta meg a levét, és mindenét odaadnák az illetők, ha valaki egy időgépet feltalálna és visszamehetnének a múltba és az ilyen keselyüket még a környezetükből is kiiktathatnák.
2018. aug. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
49%
7 Tilos várni. A problémákat mindig melegében kell rendezni, mert mennél tovább vársz annál jobban mélyülnek a sebek, és annál jobban zárkóznak be az emberek.
2018. aug. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

# 8

Értem, de ez egy anonim odlal, ahol nem tud senki senkiről semmit. :D Ezért írtam, hogy kicsit paranoiás képzetekről írsz.


Komolyan válaszolva:

Tényleg okos döntés lenne most békén hagynod, hogy leülepedjen benne a dolog és lehiggadjon. Azzal csak még jobban rontasz a helyzeten, ha ráakaszkodsz ezerrel és nem hagyod nyugton. Ettől nem fogod jobban visszaszerezni őt. Adj pár napot és utána keresd, de nem kiakadva meg csúnyán beszélve.

2018. aug. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!