Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elmenjek a buliba vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmenjek a buliba vagy ne?

Figyelt kérdés
3 hónapja szakított velem a barátom, én még folytattam volna de ő nem. Nem váltunk el haraggal de persze még szerettem. Mára semlegessé vált. Pár hete van barátnője és most meghívtak a hétvégére egy olyan buliba ahol ő is és a barátnője is ott lesz. Nekem nincs barátom azóta nem is volt. Szerintetek elmenjek és megmutassam hogy jó nő vagyok vagy inkább ne zavarjam meg a lelki békémet? Ti mit tennétek?

2018. aug. 30. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj el, de csak akkor, ha tényleg túl vagy rajta.
2018. aug. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"megmutassam hogy jó nő vagyok"

1) pont le fogja szarni

2) mindenki más is ezt fogja tenni

3) ha neked így kell kompenzálnod akkor még nem vagy túl ezen és ne erőltesd a dolgot.

2018. aug. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Már más neki a jó nő. Persze te is lehetsz az. Szedj össze ott valakit és egyből szobára vidd. Így tuti hihető lesz a tovább lépés.
2018. aug. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szard le, hogy mi van velük, es a többiek társasága alapján dönts 🙂
2018. aug. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Update*: elmentem és másnap szakított a barátnőjével..😅
2018. szept. 30. 08:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez jó hír? Vagy most együtt kéne érezni?
2018. szept. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!