Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elhagyott és most könyörög,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott és most könyörög, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Barátommal több év után szakítottunk, illetve ő tette fel az i-re a pontot, elpakolta tőlünk a cuccait, amíg én dolgoztam. Utána 2 napig nem is keresett, szóval hiába mondja nekem most, hogy hirtelen felindulásból tette a dolgot, nem tudok hinni neki, hiszen akkor visszajött volna hozzám egyből. Az együtt töltött évek alatt rengeteget szórakozott velem, ígérte, hogy megváltozik, kidobott és én meg könyörögtem neki, meg is ütött egyszer, gondolom, ezért nem veszi túl komolyan a szakítást és azt gondolja visszafogadom. Azóta sír, könyörög és öngyilkossággal fenyegetőzik. Mit tegyek? Minden nap hívogat. 23/L

2018. aug. 31. 07:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%

Ha nem akarod visszafogadni, akkor ne tedd. Ennyi. Ha öngyilkossággal fenyegetőzik, akkor sem. Sőt! Akkor pláne ne. Te is tudod hogy nem fog megváltozni. Most kell erősnek lenned és tudatosítani magadban hogy így járaz hosszútávon a legjobban.

Ha mindezek ellenére vissza akarod fogadni, na arra nem tudok mit mondani...

2018. aug. 31. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%

Mit tegyél?Ne hagyd magad zsarolni.

Nem lesz öngyilkos, ahhoz túl gyáva.Számát letiltod, ha zaklat, feljelentés, ezt közöld nyugodtan vele.Utána többet nem kell vele beszélni.Ha visszafogadod, mert elgyengülsz, akkor megérdemled.

2018. aug. 31. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha megütött és öngyilkossággal fenyegetőzik, akkor eszedbe se jusson visszafogadni! Főleg, hogy semmit nem gondol komolyan, mindig visszatáncol, és azt hiszi, hogy bármikor visszafogadod. Tanulja csak meg, hogy a tetteinek következménye van.
2018. aug. 31. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

*elpakolta tőlünk a cuccait, amíg én dolgoztam


Aki ezt meglépi egyetlen egyszer is annak nincs visszaút.


Ne légy naív. Most ninbcs más neki, azért kapálózik ennyire. Ha lenne, akkor ugyan igy magadra hagyna mint mint már hagyott..

2018. aug. 31. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ne fogadd vissza, semmi értelme.
2018. aug. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Aki igy viselkedik es viselkedett az evek alatt, azt ne fogadd vissza, inkabb orulj, hogy vege.
2018. aug. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szó nélkül kidobott, megütött, zsarol és nálad még kérdés, hogy mit tegyél? Mondd meg neki, hogy ha kell, veszel neki egy kötelet, de ezentúl nem vagy rá kíváncsi. Aztán tiltsd le mindenhonnan, ne vedd fel a telefont (ha másik számról hív, amint meghallod a hangját tedd le a telefont), ne reagálj semmilyen megkeresésre. Majd megunja aztán keres magának egy másik áldozatot.
2018. aug. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
amilyen ostoba vagy vissza fogod fogadni
2018. aug. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ne fogadd vissza!! A barátod borzasztóan önző személyiség lehet.
2018. aug. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mit tegyél?


- jelentsd fel, hogy zaklat

- röhögd ki, aki hülye, az akassza is fel magát

2018. aug. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!