Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Teljesen kész vagyok, minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen kész vagyok, minden romokban van? Hosszú de innen talpra állni nehéz.

Figyelt kérdés
Barátnőmmel hosszú idő után szakítottunk egy nehéz döntést kellett hoznom, hogy elutazom messzire a munka miatt, vagy ő vagy a munka a távkapcsolat nem működik, nagy lehetőség volt reméltem, hogy kitart mellettem. Elutaztam nem tudtam róla semmit tiltott minden közösségi oldalról telefonról is.hazajöttem megtudtam, hogy a munkatársával összejött. elmentem hozzá tisztázni a dolgot mondta, hogy sokat sírt és a találkozó után is sírt, sokat ondol rám sok időt voltunk együtt hosszú éveket, de már nem jön vissza, mondtam, hogy pakoljunk be a kocsiba és húzzunk el innen itt minden rossz menjünk ahová visz az út. Erre ír a barátja, fb-on küld pár közös képet vele és, hogy mennyire szeretik egymást valamint fenyegetőzik. A képeket azért küldte mert kapott egy bekeretezett közös képet amin mi vagyunk, gondolom mutatta neki. Minden üzenetemet mutatta neki az jött le a barátja írásáról, hogy tud mindenről ez esik rosszul ez árulás szerintem, nem tudom szeret e hihetek e neki 2 hónapja még minden jó volt tényleg boldogság most pedig romokba minden. mit tegyek ? Sajnos olyan helyen van a szállás, hogy távol van minden nagyobb várostól így szórakozni sem tudok ott eljárni itthon meg ... Mit tegyek ? Már volt rajtam kívül 1 barátja mikor szünet volt köztünk én kitartottam mellette de már nem tudok várni egyszerűen, világgá akarok menni új életet kezdeni itt hátbaszúrt mindenki, hiába mondja, hogy sírt a találkozó után és minden nap gondol rám akkor eldobna mindent és elmennénk innen új életet kezdeni... és nem mutogatná az üzeneteim a barátjának.

2018. szept. 1. 08:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%

Nem biztos, hogy mutogatja a barátjának, lehet az veszi el tőle a telefont. De ez már milyen kapcsolat megint. Szünet volt és másik pasija volt? És soha nem jönnék össze újra valakivel, aki már egyszer velem volt, majd dug mással, majd azt mondja, még is én kellek neki.

Nem kellesz te neki, mert akkor le se lépett volna ezzel a hapsival.

Kezdj új életet nélküle.

2018. szept. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha lelépsz, akkor benne van a pakliban, hogy alakul neki mással kapcsolat. Így jártál.
2018. szept. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Mindent megmond neki amit írok, mondta.

egyszer remélem túl leszek ezen az időszakon, és majd találok olyat akivel megvalósíthatom az álmokat aki kitart mellettem de jelenleg nincs : / ő nagyon könnyen túllépett 2x is most nekem kell végleg.

2018. szept. 1. 09:08
 4/13 anonim ***** válasza:
https://www.youtube.com/watch?v=UF8bW-sOUmU :D, hátha feldob kicsit :D
2018. szept. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hasonlóan jártam en is 2 hónapja. Úgy gondoltam itt a vég. Csúnyán el lettem arulva es élni sem volt kedvem. Most 2 honap utan sem vagyok teljesen jól, de mar latom a fenyt az alagut végén. Ezt le kell zarnod magadban mindenképpen, barmennyire is fáj. Ne remenykedj, ez a nő nem tisztel már téged. A sírásnak ne dőlj be. Lehet hogy tényleg sír(t), de ez semmin nem valtoztat. Kitartás neked! Óriási közhely de az élet tényleg megy tovább.
2018. szept. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást.
2018. szept. 1. 09:30
 7/13 anonim ***** válasza:
33%
Itt egyedül te szúrtál hátba valakit,mégpedig a barátnödet. Otthagytad a pcsába,mert a meló fontosabb volt,közbe meg elvárod töle,hogy ö érted mindent feláldozzon. Gcire nem tudlak sajnálni,remélem boldog lesz mással.
2018. szept. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Egy idióta van már bocsánat...
2018. szept. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Vannak nehéz döntések az életben: ha a távoli életre szavaztál, akkor tipli. Ráadásul szakítottatok is. Így nem értem mi a sírás tárgya?
2018. szept. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem voltam elég pontos, jött egy lehetőség az életben ahhoz, hogy legyen jövőnk élhessünk kicsit, legyen házunk stb. nem magamért hoztam meg ezt hanem kettőnkért nekem sem könnyű, nem tartott ki pedig kértem. Ha itt maradok akkor a megyén kívül soha nem jutunk messzebre és nem lesz semmink.
2018. szept. 1. 16:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!