Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Miért ilyen furcsa a párom?

Távkapcsolatban vagyunk, hetvegen tudunk csak talalkozni. Megbeszéltük a héten, hogy szombaton 1kor vegzek a munkammal, es utana talalkozunk. Sajnos kozbe jott egy szomoru tortenes, igy tegnap este sos lejott hozzam. Kora reggel hazautazott mert fodraszhoz volt időpontja, de mivel a szombatot egyutt toltottuk volna igy is ugy is, keszultem, hogy elmegyek hozzá. Hivom munka után, hogy akkor, hogy legyen, mondja hat most jott meg a haverja. Mondom akkor talalkozunk ? Haat de mar delutan 1 van. ( Mondom mi van ?! ) Mondom neki nem akarsz velem lenni ? Hat gyere el holnap..Mondom tessék ? De ha gondolod gyere el akkor ma.. Annyira érezhető volt, hogy nem akar velem lenni.. Es hozzateszi ő elfelejtette, hogy mi ezt megbeszeltuk...

Keress kérdéseket hasonló témában: párkapcsolat

2018. szept. 1. 14:30  Privát üzenet  

A válaszok
ez nem a párod,nemis érdekled,kár folytatni,ez halott ügy.de futhatsz utánna,alázd magad.

A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont 2018. szept. 1. 14:32 Privát üzenet
Hány éves, hogy a haverja fontosabb neki, mint te? Lehet, hogy megunt?

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont 2018. szept. 1. 14:38 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Most ír, hogy dehat jojjek el hozza, szeretne velem lenni, de azt hitte azt varom el, ő utazzon le vissza hozzam, es az anyagilag nem fer bele neki. Masreszt azt hitte mivel tegnap lejott azzal a hetvege le van tudna, es a jovo hetveget egyutt toltjuk teljesen.. Kommunikalni kellene..

# 3/7Időpont 2018. szept. 1. 15:25 Privát üzenet
ne fáraszd magad,utolsó utáni vagy,leszel neki mindig is.

A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont 2018. szept. 1. 15:39 Privát üzenet
De legalább lemehetsz. Az én "párom" csak egy sms-t írt, hogy ma sem jön, ahogy az előző hétvégén sem jött, meg azt azt megelőzőn. Már felesleges erőlködnöm.

# 5/7Időpont 2018. szept. 1. 18:08 Privát üzenet
Nem Dani véletlen a keresztneve? Mert egy ismerősöm egyszerre 2 csajt hülyít 1-2 hónapja.

# 6/7Időpont 2018. szept. 1. 18:19 Privát üzenet
Mi az hogy távkapcsolat???

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont 2018. szept. 1. 19:36 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Másnak is van ilyen furcsa érzése az exével kapcsolatban?
Békében váltunk el, de nem beszélünk. Ez nem furcsa?
Párom 23L közölte nem bírja ezt 2 hete nem figyeltem rá. Elézést kértem stb. De hát aztán szakitott de végül kiderült van valakije és azóta tök más és hát nem olyan mint volt...
Szerintetek ezek valóban lehetnek egy szakítás okai? Vagy valóban csak ennyire mások vagyunk?
Miért csinálhatja ezt a volt barátom?
Csak nekem furcsa?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szakítás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!