Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy vélekednél arról, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vélekednél arról, ha a volt párod szakítás után szinte azonnal más lánnyal / sráccal próbálna pótolni téged amennyire csak tud?

Figyelt kérdés
Igen, gondolom kapcsolat függő. Nem tudom pontosan hol tartanak de én személy szerint szánalmasnak tartom 😕

2018. szept. 3. 08:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Előre sajnálom azt akivel "pótolni" akar, mivel csak vigasznak kell neki és ott fogja hagyni a francba... tapasztalatból tudom
2018. szept. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
Szakitás, onnantól a másik nem létezik számomra. Azt csinál amit akar, nem érdekel egyáltalán mi van vele.
2018. szept. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szánalmasnak és életképtelennek tartom a kapcsolatfüggő embereket, akárkiről is van szó.
2018. szept. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Nekem most az egyik barátom van ilyen helyzetben... vagyis ő nem tudja, nem látja, hogy a másiknak ő csak egy pótlék :( Pedig teljesen egyértelmű a dolog.
2018. szept. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%

Nem tartanám szánalmasnak, szakítás után miért édekelne, mikor kerül kapcsolatba újra?


Nem várom el, hogy évekig "gyászoljon", ső, örülnék neki, ha tudnám, hogy boldog. De persze ez én vagyok.

2018. szept. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

5-öd vagyok


Megjegyzem ha "szinte azonnal" történik mindez, az 2 dologra utal:

1. Már régóta boldogtalan veled és talán régóta képbe is volt a másik,

2. Csak gyors kapaszkodó, hogy ne legyen egyedül.

2018. szept. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#5 ezzel csak az a gond, hogy ahogy írtam(#1), csak vigasznak kell neki valaki és annak a valakinek egy nagyon kellemetlen élmény/tapasztalat lesz sajnos, mivel azt hiszi hogy most boldog kapcsolatba van valakivel, pedig tudjuk hogy valójában nem
2018. szept. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

# 7

2 opció van rá, ezt közben leírtam én is.

2018. szept. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
70%

Nem téged akar pótolni,hanem olyannyira kapcsolatfüggő,hogy nem tud meglenni egyedül.

Ezért ne ítéld el,én benne voltam ebben(én is kapcsolatfüggő voltam),és tényleg nagyon rossz.

Ezt az embernek magában kell helyretennie,és nem árt pszichológus segítségét kérnie.

2018. szept. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!