Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Két évig voltunk együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aliazzi kérdése:

Két évig voltunk együtt a barátnőmmel 3 hónapja szakitott velem. Elém állt es azt mondta szakítani akar. Semmi előjele nem volt. Beszéltem vele és már azt mondja nem szeret nem hiányzom és egyedül akar lenni. Tudnátok valami tanácsot adni esetleg?

Figyelt kérdés

Részemről ez nem az első szerelem így tisztában vagyok már valamelyest a dolgokkal. Neki viszont én voltam az első.

Szeretnem megoldani mert ő az a lány akivel ha veszekedtunk is vagy probléma volt hihetetlenül boldog voltam.

És ez nem vissza emlékezve szépült meg hanem a barátoknak családnak is mindig ezt mondtam.

Tényleg rendkívül fontos ez nekem.

Legtöbben azt tanácsolták hagyjam és talán idővel hiányzom majd neki.

Ő az első olyan lány aki fontosabb mint eddig bármi. Az első dolog amiről teljes mértékben tudom hogy szeretem

Nagyon nagyon fontos és úgy érzem hogy ez egy olyan dolog amiért utolsó lélegzet vételemig küzdenem kell annak ellenére hogy tudom ha ezt az utat választom sok fájdalmat kell elvisenem majd. De érte megéri.

Ő úgy gondolja nem közös az utunk.

És mostmár 3 hónapja lassan hogy külön vagyunk. Sok segítséget kértem már mert egyeszen augusztus 23 ig beszélgettünk és nagyon bizonytalan válaszokat adott.

Én egyszerűen azt érzem hogy bizonytalan.

Esetleg valami jó tanács?

Vagy saját tapasztalat?

Nem szeretnék róla lemondani.

Köszönöm! :)


2018. szept. 3. 21:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Inkább azt ird le, hogy mit műveltél, hogy ida jutott, hogy zárja a sorait.
2018. szept. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
24%
Gyakorin beszélték rá a szakításra! Te meg itt kérsz segitséget a visszahódítására ? Ügyes.
2018. szept. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Neeeem nem gyakorin tanácsolták.

Hàt igazából nem igazán tudom hogy mi is vezetett idáig.

Sosem csaltam meg.

Azt hiszem az volt a problema hogy a családjával se igazán jöttünk ki jól.

Elég zárkózottak és nem is akartak megismerni.

Ezt ő sajnos nem nagyon bírta. Pedig nagyon sokat próbálkoztam de nem igazán engednek be senkit.

A munkája is stresszes sok időt vesz igénybe és úgy érzete sehol nem tud eleget teljesíteni.

Amit tudom hogy probléma volt hogy nem támogattam eléggé a munkájában. Mert sajnos igen nehéz szakmát választott. És nem akartam róla lebeszélni csak szerettem volna ha nem mindent egy lapra tesz fel.

Szeretném ezt rendbe hozni nagyon. Tényleg fontos lenne!

Fontos lány nagyon.

2018. szept. 3. 21:46
 4/11 A kérdező kommentje:

Amúgy nem értem hogy gyakorin beszélték rá a szakításra.

Ez vicc lenne vagy micsoda? :D

2018. szept. 3. 21:47
 5/11 anonim ***** válasza:
47%

őszintében tolva nem működik az ilyen.

sőt a csaj még jobban kiábrándul,mert látja,hogy milyen hatalma van feletted.

ő meg azt élvezi ha nincsen hatalma a férfi felett.

ami ilyenkor működik,hogy ha beszélőben maradtál vele,hogy mesélsz neki az új nőismerősödről aki még nem a csajod,megkérdezed tőle,hogy szerinted hova vidd randizni stb.

szóval azt csinálod amit a nők szoktak,lcsb-ba teszed.

ez mindenkinél kiba-ssza a biztosítékot és megmozdítja benne a harci ösztönt ha még maradt benne.

ezzel lényegében azt demonstrálod,hogy életerős férfi vagy,aki nincsen összetörve,pont olyan mint akibe beleszeretett.

nem pedig az a ki tudja milyenné vált pasi-pl keretátadó,lusta,pipogya stb-mint akiből kiábrándult.

de esengéssel meg ráírogatással én még az életben nem hallottam olyat hogy valaha valaki is célba tudott volna jutni ilyen esetben.

szóval játszma,vagy búcsú.

2018. szept. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Hát őszintén szólva nem vagyunk beszélő viszonyban

Ismerősök sem vagyunk már.

Abban reménykedem hogy így érzi majd mit is választott pontosan.

Elég érdekes válaszokat kaptam. És van egy két fura dolog amit csinál.

Például azt mondja abszolút határozott. Mégis elmesélte hogy amikor a házunk kerül volt dolga Egesznap azt várta hogy találkozzunk.

Amikor később kérdeztem erről annyi volt a válasz hogy jó de nehogy azt hidd hogy Egesznap a kaputokat neztem.

A másik fura. Imádja a gyűrűket van neki vagy 30 darab

Mégis a szakítás óta csak azt a két darabot hordja amit tőlem kapott függetlenül a ruháitol. Sok ehhez hasonló érthetetlen dolga van.

2018. szept. 3. 21:57
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
Nem egyedül akar lenni... képben van valaki. A lányok ilyen alibi indokkal nem szakítanak... durva esetekben sem... a másik kandúr mondta válasszon ő vagy te, ezért ez a látszólag előzmény nélküli teátrális eléd állás. Kezdő vagy eléggé ha ennyit se tudsz a műfajról... nem hiszed?? Figyeld hogy amellett hogy állítólag egyedül akar lenni, milyen hamar feltűnik majd valaki az oldalán
2018. szept. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Én is ettől tartok.

Csak nem értem a dolgot.

A szakítás óta csak a tőlem kapott ékszereket viseli.

Gondolom azért ennek van oka vagy tévedek?

Azért az csak gaz lenne ha más fiu van a képben mégis a tőlem kapott ékszerek vannak csak az ujján.

2018. szept. 3. 22:17
 9/11 anonim ***** válasza:
63%
Exem augusztus közepén hívott fel egyik pillanatról a másikra (4 év kapcsolat és 2,5 év együttélés után), hogy itt az idő a külön utaknak (előtte fél órával még azt mondta, hogy szeret és hogy mindig együtt leszünk). Én azt tettem, hogy próbálok folyamatosan továbbhaladni, majd meglátja, hogy mit vesztett :D
2018. szept. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Hát az se semmi.

Remélem idejében belátja és úgy alakul a kapcsolatod vele ahogy azt szívből szeretnéd jelentsen ez bármit is! :)

Sok sikert barátom! :)

2018. szept. 4. 00:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!