Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ez tényleg működhet így 34...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg működhet így 34 évesen?!

Figyelt kérdés
Barátom még a szüleivel lakik. Spontán gondoltam, hpgy meglátogatom. Kibökte nekem, hogy mielőtt mennék hozzájuk, az anyjáékkal meg kell beszélni, hogy oda mehetek- e. ( Nem friss kapcsolat, de most először volt ilyen, hogy benyögtem ezt csak ugy mennék hozzájuk ). Mondtam neki, hogy ne haragudj, forditott esetben nekem nem kellene a szüleimtől erre engedélyt kérnem. A családja ugy amugy szeret engem, mindig örülnek nekem ha megyek, de igen, meg kell kérdezni előtte..És nem, nem azért, hogy esetleg készülni tudjanak az érkezésemre, hanem, hogy èpp anyunak milyen kedve van, mert ha fáradt akkor nem szívesen lát vendéget. Barátomnak mondtam ennyi idősen ( de még fiatalabban is ) ha az embernek van egy párja, és komoly kapcsolatot tervezünk, akkor ez nem normális. Erre kiakadt, lehet az én családomban ez másképp működik, de náluk így megy..És tartsam tiszteletben az anyja érzéseit. Ez csak szerintem baromi gáz ? Hozzateszem havi egyszer max 2szer van ugy, hogy naluk talalkozunk..

2018. szept. 4. 08:55
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
97%
Miért nem költöztök össze? Elég gáz ennyi idősen a szülők előtt élni az életeteket.
2018. szept. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
81%

Érthető hisz ő lakásuk, és te idegen vagy.

Igen, tartsd tiszteletben!

Amúgy ennyi idősen már össze kéne költözni, nem anyuciéknál lenni.

2018. szept. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
71%
Úgy mondom, hogy elég normális, amit mond. Mégpedig azért, mert a szüleivel lakik. Ha nem lakna ott, akkor más lenne a helyzet. Ilyenkor kereshetjük az okát, hogy miért van ez így, de tök felesleges. Az a férfi az anyjáért él. Elég sokan vannak így. Az anyuka úgy nevelte, hogy mindig vele akarjon lenni. Ez nem megfordíthatatlan folyamat, de sokat kell rajta dolgozni.
2018. szept. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
78%
Teljesen normalis, hogy ha valaki faradt, nem akar vendegeket a lakasban. Az mar nagyobb gaz, hogy ha ez neked nem tetszik, miert laktok a szulokkel joval 30 felwtt.
2018. szept. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
77%

Ebben az a szomorú, hogy 34 éves és a szüleivel él, abból, hogy így kifakadt, hogy az anyja érzéseit tiszteletben kell tartani abból én 2 dolgot tudok levonni, vagy besegítenek neki anyagilag, mert egyedül nem tudna megélni s azért van amit a mama akar, vagy anyuci pici fia esetről van szó.... mindkét esetben hanyagolnám a kapcsolatot vele, üljön az anyukája szoknyája mellett boldogan.

34n

2018. szept. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
39%
Gáznak gáz, de ne a csávón akard leverni a port. Az anyja az agarofobiás. Persze nem tudni mennyire esett messze az alma a fájától. De 34 évesen anyucival élni fura
2018. szept. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Én magam egyedül élek, de egymastol 220 km-re. En mondtam neki koltozzunk ossze, de őt a munkaja egyelőre oda köti engem ide, és kitalálta, hogy bar van megtakaritasa, albiba nem megy, mert lakast akar venni.. Ami szep es jo, kb 3 millio forint kellene hozzá.. Kitalalta decemberig var mert mas munkara jelentkezett, ha oda nem veszik fel, akkor kulfold..Nekem is van megtakaritasom, hosszu tavon ketten egyutt egy kis hazat is tudnank venni.. 1,5 éve megy ez a huza vona, ennel barmi jobb lenne. Az a baj, ha ez meg hónapokig húzodik, kinyirja a kapcsolatunkat. Annyira extra jol nem keres ott ahol van, ketseges, hogy amire jelentkezett oda felveszik - e, de johetne ide hozzam es kereshetne a kornyeken munkat, most tudnek olyat ahova azonnal felvennék, az albit feleznenk ahol vagyok, es ha ne adj isten ki akar menni, a kesobbiekben kimehetnénk.. De ő marad anyueknal meg, mert sporol..
2018. szept. 4. 09:06
 8/32 anonim ***** válasza:
Ez a "srác"...atya ég..........remélem hasznos volt a válaszom, és mindent elmondtam vele....
2018. szept. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
És te vársz 1,5 éve? Mire?
2018. szept. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
53%
Ha ezzel a faszival neked barmilyen hosszu tav is eszedbe jut, akkor megerdemled a sorsodat. Spoiler: sosem fog elkoltozni.
2018. szept. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!