Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Akit elhagyott a szerelme egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akit elhagyott a szerelme egy másikért, ki hogyan, mennyi időre dolgozta fel?

Figyelt kérdés

8 év együttlét után elhagyott a párom egy harmadikért, jövő nyáron lett volna az esküvő.Nem mondta a szemembe, hogy van 3., nem volt őszinte, de kiderült a dolog.

2 hónap telt el a szakitas óta, de nem tudom feldolgozni, nem találom a helyem.

Maga a tudat is borzalmas, hogy egy másik nő van a helyemen..én mindent megtettem a kapcsolatunkért, akár az életem is odaadtam volna érte.

Leginkább azok véleménye érdekelne most, akik jártak ebben a cipőben.

Próbálom lekötni magam, sokat dolgozom nagyon, mellette edzés, hobbi, barátok. De hatalmas űr és fájdalom van bennem. El fog múlni valaha is? Rettegek hogy véletlenül is összefutok velük a városban.

Már pszichológuson is gondolkoztam. Alig eszek, sokat fogytam, halálvágyam van. Valahogy ki kell másszak ebből.


27/l



2018. szept. 4. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Tudom, hogy nagyon fájdalmas most neked, de próbálj meg másra koncentrálni. Sportolj, változtass külsőt, vagy frizurát. Nekem ez segített. Másabbnak éreztem magam új külsővel, belsőleg is próbáltam megváltozni, mégjobb akartam lenni, mint aki voltam. Jobb férfit találjak az életemben, ne olyan köcsögöt, mint aki elhagyott
2018. szept. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
21%
Első része az , hogy magunkba nézünk , mik voltak a hibáink , aztán tudatosítjuk bizony jobb a leendő párjával mint velünk. Nálam ennyi volt 6 év. Keveset raktam bele nagyon.
2018. szept. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

#1 Miert az lenne a kocsog aki elhagyott? Valoszinu, hogy egyik fel sem tett bele annyit a kapcsolatba amennyit kellett volna vagy ido kozben elsiklott egymas mellett a ket ember. Ez sok minden fuggvenye. Egy ilyen hosszu kapcsolatnal nem alakul ki egyik percrol a masikra, hogy mar nem szeretem a masikat.


Kerdezo: 19 voltal amikor osszejottetek. Valszeg sok mindent megtettel erte, te is valtoztal. A fele ennek a kapcsolatnak tini szerelem volt. Ido kozben lehet mas emberek lettetek. Ertekeld azt, hogy sokat tanultal az egeszbol. Ertekeld a hibaidat es ne azon agonizalj, hogy egyedul maradtal hanem allj talpra. 27 vagy, gyerek nelkul, nem elvalt. Ha osszehazasodtatok volna az egy hiba lett volna mert fel ev mulva meg elvaltatok volna, ugyhogy igy volt a tisztesseges, hogy nem vett felesegul. Nem tudom, hogy a volt parod hany eves, de ha 27 szinten akkor neki is kell meg egy 8-10 ev mire erett ferfi lesz belole. Valszeg elso kapcsolatod volt, ne akarj meghalni, mert meg most var rad a java es meg fog talalni az a ferfi akibe szerelmes leszel es a felesege leszel. Ez elso tapasztalatnak jo volt, formalt. Fogd fel igy.

2018. szept. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

8 évig voltatok együtt,fura is lenne ha 2 hónap alatt feldolgoztad volna.

Csináld amit eddig,idővel jobb lesz

2018. szept. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Jan1 elkoltoztem a gyerekekkel, jan2 bekoltozott a lakasunkba a csaj, jan8 megismertem egy pasit aki a kov 2evben kinn tartotta a fejem a vizbol. Szerencsem volt. Viszont mivel szoptattam es nem volt kire hagyni a gyerekeket, vegig jozanul es otthon kellett kiszenvedni magambol. Az elejen jartam pszichologushoz, aztan kockasra gyurtam a hasam (mint eletcel haha:)), aztan elkoltoztunk a szuleimtol (adott eleg tennivalot az alberlet felujitasa) es nem sokkal ez utan megismertem a jelenlegi paromat.


Meg van az a szabadsagod h barhova elmenj,mozogj,dolgozz, ne zarkozz be es foleg ne akarj meghalni,tul fogod elni de szivd fel magad. Minden fajdalom elmulik idovel, ha nem taplalod! Az utolso napig ugyanigy szerettem a ferjem mint te, ugy ereztem h rohadtul nem ezt erdemeljuk tole de o maskepp gondolta es elfogadtam. Egy kapcsolatot 2 ember tud osszetartani, 1 keves. Es ha a masik atver,megcsal,akkor nem valo hozzad. Mar ha elhiszed h te jobbat erdemelsz... sokkal jobb jon,ha elhiszed! De ehhez ido kell. Rajtad mulik mivel toltod ezt a koztes idot. Kitartas!!

2018. szept. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy darabig el fog tartani mire tullepsz ezen és ez így a normális.En hasonló szakítás után, mint a tiétek,(hosszban) 2 évig pasira se néztem (ha rám hallgatsz nem vársz ennyit a tovabblepessel). Aztán 7evvel később itt vagyok boldogan egy épp csak elaludt baba anyukajakent egy egész más férfi oldalán és nem bánom.Tul leszel rajta.
2018. szept. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
81%

Nem voltatok egymáshoz valók, és ez jobb, hogy most derült ki, mint később házasságban. Ismeretségi körömben történt hasonló, csak ott még össze is házasodtak, aztán elváltak, még cifrább a dologban, hogy a pasi a közös társaságból jött össze egy másik nővel. Most már több év telt el, a pasi is lecövekelt a másik nő mellett, úgy tűnik, végleg, meg a volt neje is talált valakit, akivel összeházasodtak. Közös gyerek nem volt, most mindkettőjüknek van külön-külön az új párjuktól.

Az idő majd segít, és ne ostorozd magad, meg az exedet sem kell, nem illettetek össze, persze, szemétség volt, ahogy az ismerőseimnél is lehetett volna tisztábban, a módszer nem volt szép, de együtt maradni két össze nem illő embernek hiba.

2018. szept. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!