Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottam a párommal de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a párommal de nem tetszett a reakciója. Nem vágytam arra, hogy összterjön, de nem tetszett ez se. Szerintetek mit jelent?

Figyelt kérdés

Miután felfogta, hogy ez nem vicc, és végleges a döntésem, annyit mondott, jobb is, és elment. Otthagyott. Nem kérdezgette az okát, nem kérlelt, nem sírt. Azt láttam hogy azért kicsit sokkolódva van, de ennyi. Csak jobb is, és elment. Kb. mintha ő szakított volna velem. Bár nem várom hogy törjön össze, bőgjön, rimánkodjon, de ez se volt normá is dolog. Mint akinek eleve nem jelentett semmit az egész. De akkor meg miért nem szakított ő előbb?

A másii, hogy Facebookon ismerősök lettünk, és látom hogy rögtön változik, pl. elment fodrászhoz. Tudni kell már régóta kérleltem kezdjen valamit a hajával, amiben csúnya lenőtt otthoni színező volt. De mindig halogatta. Most meg persze egyből.


2018. szept. 5. 13:55
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Nem a szakítás után lettünk ismerősök. Már régóta azok voltunk.
2018. szept. 5. 13:57
 2/15 anonim ***** válasza:
6%
Már szúrta közben is valaki.
2018. szept. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
98%
A büszkesége nem engedi, hogy sírjon, de igyekszik levonni a tanulságokat
2018. szept. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%

*annyit mondott, jobb is


Megkönnyebbült, mert már készült szakítani veled, és levetted a válláról ezt a terhet.

Számára már befejezett volt a kapcsolatotok.

2018. szept. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%
Ha szakítottál vele, nem mindegy már?
2018. szept. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy gondolom, te szakítottál vele. Nem teljesen mindegy, hogy mi a reakciója. Én azt érzem az írósodból,mintha te még szeretnéd, de akkor meg minek szakítottál vele?
2018. szept. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

"Csak jobb is, és elment. Kb. mintha ő szakított volna velem."


Így kell ezt.

2018. szept. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem tetszett a reakciója, ok. Gondolom, nem is az volt a célja, hogy lenyűgözzön téged.

Miért fontos ez? Higgadt volt, nyugodt, felnőtt módon fogadta a hírt, talán mert már sejtette is, hogy ez lesz, felkészült rá lélekben.

A haját meg talán azért nem csináltatta meg eddig, mert téged akart bosszantani.

2018. szept. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
77%
Nem volt boldog a kapcsolatban, az utolsó szavai elárulják. Hogy te mit műveltél vele, az már örök titok marad, mert úgyis magadat fogod szépíteni, de egy egészséges lelkű nő nem hanyagolja el magát, csak ha depressziós, ha boldogtalan, ha csapdában érzi magát. Ő végre szabad, te meg szakadj le róla és hagyd békén innentől, ne zaklasd.
2018. szept. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
93%
Inkább örülnöd kéne, hogy hiszti meg nagy veszekedés nélkül ment a szakítás és felnőtt ember módjára elfogadta a döntésed. Ez nem feltétlen jelenti azt, hogy nem jelentett számára semmit a kapcsolatotok, inkább valószínűbb az, hogy ő is érezte, hogy nem olyan a kapcsolatotok, mint volt és valahol belül érezte/számított rá, hogy ez lesz a vége. Talán úgy gondolta, hogy ilyenkor már úgysincs sok értelme ezt megbeszélni vagy fejtegetni az okokat stb., főleg abban az esetben, ha már ő se akart veled lenni, így elfogadta a szakítást és tovább lépett.
2018. szept. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!