Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakított velem a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anitaaa04 kérdése:

Szakított velem a barátom, mit tegyek, hogy visszaszerezzem?

Figyelt kérdés

Kérlek szépen titeket, hogy ne bántsatok ti is, mert elég amin most keresztül megyek.

Kb. Másfél évet voltunk együtt, ő 21 éves én 22. 60km-re lakunk egymástól tehát annyira nagyon sokat nem voltunk együtt..

Januárban az ő városába kivett egy albérletet, ami üres volt és megbeszéltük, hogy gyüjtünk pénzt és összeköltözünk. Én kigyűjtöttem elegendő pénzt, neki is volt már (nemtudom mennyi) és márciusba felmondtam a munkahelyemen, mert úgy volt, hogy megvesszük a butorókat meg amik kellenek és költözünk. Telt múlt az idő...én azóta sem dolgozom, hiszen én arra vártam, hogy költözzünk,abba a városba már rég lett volna munkahelyem is.

Nagyon sokat veszekedtünk az elmult időbe, őt nagyon zavarta, hogy otthon ülok, közbe persze cse*ztettem azzal is, hogy költözzünk már össze, szeretném hogy elvegyen feleségül, meg vega lettem és miután ő szépen elmondta nekem,hgy nem gond, ha úgy van akkor majd ő megcsinálja a kajáknak a húsos részét ha összeköltözünk..de én mint egy kretén még ba*ztattam is vele,hogy biztos nem fogok húst főzni mert én sajnálom az állatokat meg ilyenek.. és még ehhez hasonló gyerekes dolgokkal ettem meg az idegét. Már néhányszor szolt ő nekem, hogy kezdünk elhidegülni egymástól meg hogy nem jó az amit csinálok de szinte figyelembe se vettem... kb 3 hete voltam ott nála és végre először ott aludtunk a lakásunkba. 5 napot voltam ott..végig sírtam a napokat, mert ő egyik pillanatban szakítani akart, másikban meg szünetet, de en nem mentem bele..nem akartam egyiket sem.. annyira hideg volt velem az osszes napokon..majd utolso nap, este, mieott hazajottem volna, kozolte velem hogy o ugymond megakart leckeztetni hogy vegyem eszre hogy elveszithetem.. hat oke, megerdemeltem. Tudom.. tisztaba vagyok vele.. ez volt szombaton.. hazajottem, mindenrendben, elkezdtem munkat keresni, interjukra jarni..

szerdan nagyon osszekaptam anyummal es elkuldott otthonrol idegessegeben engem is meg tesomat is,2x. En pedig idegessegembe felhivtam a baratomat es mondtam neki mi tortent es szeretnek bekoltozni a lakasunkba egyedul es majd ha ugy erzi odakoltozik majd o is. Neki ez nem tetszett, azt mondta hogy “ ide biztos hogy nem koltozol” nyilvan jol felhuzott es tovabb folytattam a hisztit, majd leraktuk, en pedig kikoltoztem tesommal mamaekhoz falura. Aznap nem is beszeltunk. Masnap reggel felhivtam hogy ugye nem szakitottunk? Es mondta hogy de, hogy neki nem csak betelt a pohar hanem ki is borult mostmar. Plane hogy mostohaapam irt neki, hogy adja vissza neki a mi lakaskulcsunkat meg nekem a penzemet amit a butorokra koltottem..

es ha szeretem engedjem el, meg hogy nem birja tovabb a sok veszekedest es elege van es o lezarta magaba ezt a dolgot. Ez volt csutortokon.

Vasarnap egy baratnomnel aludtam es kocsikaztunk egyet a varosba es ugy dontottem elmegyek a baratom varosaba hogy beszeljek vele. Ejjel 2kor ertem oda. Felhivtam es mondtam neki hogy ott vagyok. Nagy nehezen odajott, megallt mellettunk az autoval es kinyujtotta a kezet, azt hittem megakarja fogni az enyemet es mikor odanyujtottam en is a kezem a lakaskulcs volt, hogy o visszaadja...

majd elment.

Hivtam hogy jojjon vissza mondta hogy mar a lakasuk elott van es megy haza. Mondtam neki varjon meg, odamentem.. megalltunk egymas elott, megolelt, megpuszilt es azt mondta sajnalja, de o lezarta magaba es bement..

Kovetkezo nap nem birtam magammal es irtam neki hogy adjon mar valaszokat mert nem ertem h tud most vegetvetni a kapcsolatunkak mikor szombaton megbesheltunk mindent.. meg ehhez hasonlo kreten kerdesek.. es azt irta hogy neki mar szombaton elege volt, es hogy ha ezt folytatom(marmint irok neki meg ilyemek) csak megutaltatom magam es ertsem meg hogy vege.

Ez hetfon volt.

Azota nem kerestem. O sem.

A kozos kepunket facebookon berakta h ne lassa senki, en lattam oket mivel megvagyuk rajtuk jelolve,amit o szeintem nem tudott marmint hogy latom oket. Gondoltam berakom en is hogy ne lassa az en kepeimet senki kb ra 2 napra miutan o is ezt berakta. Erre fel masnapra o meg letorolte a kepeket.

Igen tudom, gaz vagyok, tudom hogy elcs*sztem. De vissza szeretnem kapni...nagyon. Tenyleg..

sokak szerint van valakije mert nagyon egyszeruen elengedett. Mert sokak szerint, ha valakit nagyon szeretsz nem tudod elengedni akarmennyit veszekednetek.

Abba is belekotottem hogy a barataival 7napbol 7et ul velem meg alig talalkozik 10 naponkent. Ez se tetszett neki nyilvan.

Es az ilyen csipkelodeseim nem hogy heti 1 alkalmasak voltak, hanem volt hogy heti 7naposak.

Megkertem egy tavolabbi ismeroset h beszeljen vele: neki azt mondta h megunta a sok veszekedest es h tudja h mindenki azt gondolja h van valakije de nem lehet megerteni azt h niiiincs?! Meg h remeli hamar talalok magamnak mAst mert most tudja hogy szenvedek.

Tudom, a legegyszerubb amit tanacsolhattok az az ha elengedem.

De nem akarom. Elromtottam nagyon tudom, es most legalabb annyira nagyon vissza szeretnem kapni. Hamarosan megint elkezdtek dolgozni es visszakoltozom a varosba alberletbe mert nem szeretnek jelenleg visszamenni anyumekhoz..

honap vegen visszaadja a penzem azt mondta a haverjanak. Addig lehet nem kene keressem. VAgy de? Segitsetek kerlek szepen!!!


2018. szept. 7. 22:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%

Látott téged pszichológus? Úgy viselkedsz mint egy elmebeteg. Én a barátod helyében rád hívtam volna a rendőröket.


Nézesd meg magad mert a leírásodból teljesen az jön le, hogy skizó vagy. Időt rendesen érzékeled? Nem esnek ki napok?

Kicsit megilyesztesz. Mániálusnak tűnsz, mint akinek zavart a feje.

2018. szept. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem ne alázd meg magad még jobban. Legyen már benned minimális tartás.

Keress mást, vannak nála sokkal különb férfiak.

2018. szept. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd... nem hinném hogy neked ez jó lenne, hogy folyton veszekedés és sírás van, meg bántjátok egymást, meg "megleckéztetitek" egymást... kinek jó ez? keress magad mellé olyan párt, akivel jól kijöttök, őt pedig hagyd, had menjen. legyen ennyi női tartásod, hogy ezek után nem könyörgöd vissza magad, hidd el jobb lesz ìgy mindenkinek
2018. szept. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%

Ide is kirakom, de felőlem privátban is válaszolhatsz majd, vagy itt, nekem mindegy:


Kicsi lány, nem bántásból írom, de te se vagy komplett.

Az a baj, hogy sajnos ez a "szeretünk valakit", akkor nem számít a veszekedés.

Sajnos ez nincs így. Ha sokat megy a vita, tök mindegy, hogy mivel kapcsolatosan, az emberbe gyűlnek miatta a rossz emlékek. És IGEN is egyre jobban elfog hidegülni a másiktól. Mert ott lesz benne, hogy na már megint ezzel kell foglalkoznom, ma mit fog kitalálni, hogy mibe kössön bele? És ehhez hasonló gondolatok fognak a fejében járni.

Amikor valaki szakít, általában nem 1 nap alatt dönti el, hanem hetek, akár hónapok óta őrlődik benne, hogy mit kellene tennie.

Szakított! De nem fogod fel és nem akarod elfogadni.

Ez az ember már nem fog vissza fogadni; pláne azok után, hogy nem hagytad békén. Túlságosan rá tapadtál. Lehet ha nem beszéltetek volna 1-2 hétig, ő is lenyugodott volna, talán rá jött volna, hogy hibázott és megkeress.

De így??? Folyamatosan csesztetted, utána jártál, nem hagytad békén, magyarázatot vártál... megunta.

Ez végképp egy gyilkos eszköz, hogy végleg megöld az érzéseit irántad. Nem szeret, fogad el.

2018. szept. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát a leírtak alapján ez a vonat elment. Esélytelen, hogy visszaszerezd. Az is csoda, hogy eddig bírta, mondjuk lehet azért, mert ritkán találkoztatok. De nincs az a fèrfi, aki együtt tudna élni egy nővel, aki így viselkedik.
2018. szept. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%
Esélyed sincs. Csak lejáratod magad előtte a viselkedéseddel. Jól írják, tényleg nem normális amit csinálsz, ragadsz arra az emberre, olyan, mintha meg akarnád fojtani a szereteteddel. Tényleg keress fel egy pszichológust, nem bántásból mondom.
2018. szept. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Igen, pszihologushoz kene forduljak mert ugy viselkedtem mint egy idiota, amit szerintem tudom mi valtott ki.. en dolgoztam egy barba, ahol 24 orat kellett dolgozzak es 72ot szabad voltam. Ott sok honap utan akkora nagy ferfi “utalatom” lett mert mindegyik annyira csunyan beszelt a nokrol, a nok nemiszerverol szules utan, meg ehhez hasonlo ganesagok mentek ott.. es onnan kezdtek el indulni bennem dolgok. Amit elmondtam neki is. Mondtam neki is hogy elszaladt velem a lo, de ez nem en vagyok, mert TENYLEG NEM ILYEN VAGYOK!!!! Annyira remelem hogy a tudatallatiaba meg mindig varja a valtozasom vagy meg mindig figyeli hogy mit fogok most tenni nelkule. Nyilvan beken hagyom most... honap vegen kell hozza a penzem, addig tenyleg az a tervem hogy beken hagyjam. Megertek en itt mindenkit hogy megallt a jobbik eszetek amikor ezeket elolvastatok. Igen nekem is megallna. De nekem tenyleg arra lenne most szuksegem hogy ha barkinek vAn barmi gondolata, velemenye, hogy megis hogyan kene probalkozzak, hogy hatha visszatudom meg csinalni, akkor irja le. Ti mit tennetek a helyembe?
2018. szept. 8. 13:03
 8/16 anonim ***** válasza:
62%

Beszéld ki magadból ami bánt. Sírjál nyugodtan, amikor nem lát senki. Menj el edzeni vagy jógázni, hogy levezesd a feszültséget. Csinálj bármit, ami kikapcsol.

De hagyd ezt a srácot. Nem szeretett ő téged annyira, mint te azt gondolod. Ha szeretett volna, nem bánik így veled, nem enged el ilyen könnyen. Nyilván azt hiszed, könnyen beszélek, mert nem voltam ilyen helyzetben, de igen, voltam. Úgy éreztem magam fél évig, hogy belehalok abba, hogy megcsaltak és elhagytak.

De hagyd abba ezt amit csinálsz, hogy magadat hibáztatod. Felnőtt ember vagy, nem szabad így viselkedned, mert látod csak az alapján amit olvastunk rólad, mindenki zizinek nézett. Képzelheted, élőben mennyivel rosszabb, és hogy nevethetnek rajtad. Ne adj rá okot.

Én mindenesetre nagyon sajnálom azt, ami veled történt, és innen küldök neked egy virtuális ölelést.

2018. szept. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj bele, te egy csomó mindent feladtál, azért hogy együtt élj vele, de ő cserébe a füle botját sem mozdította.

Felejtsd el a srácot, ebből már soha nem lesz egészséges kapcsolat.

2018. szept. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de azt gondolom, hogy eleve semmi komolyat nem akart tőled. Hülyített az összeköltözéssel, te meg túl rámenős voltál, nyílván vartad, hogy bekövetkezzen.

Januárba kivett egy albérletet, ahova a mai napog nem költözött be???? Mi van??? Mégis ki a fene fizet alberletet "üresbe" honapokig? Elárulom senki. Itt nagy sumákság van. Ez neked kicsit sem volt furcsa? Ezt se értem, hogy te marciusba felmondasz, de nem költöztök? És akkor honapokig tengilengizel csak úgy arra várva, hogy mehessél? Ne hari, de ebbe semmi életszerű nincs. Mi akadálya volt? Bútorokat megvettétek nem? Mit mondott, mire kell még várni? Tényleg nem ertem ezt az egész szitut, hogy ezt hogy lehetett így összehozni.

Te leginkább ott hibáztál, hogy nem akartad észre venni, hogy ez a kapcsolat az egvilágon sehova se halad, és igazából nem is akar tőled semmit. Mert a leírtak alapján ez már március ota tök egyértelmű. Van pénz beköltözni, fel is mondtál, albérlet elvileg rég ki volt véve, mát csak menni kellett volna, ha akarta volna. Csak nem akarta, neked meg ez valami rejtélyes ok miatt fel sem tűnt.

Aztán persze nem is megfelelően viselkedtél, amit ez az egész helyzet válthatott ki belőled.

Szóval a lényeg, hogy ez teljesen halott ügy, és fogadni mernék rá, hogy igazán élő soha nem is volt.

Ezek után azt tudom tanácsolni, kapard össze a maradék önbecsülésed, kerd vissza a pénzed amivel tartozik, és lépj tovább. És legközelebb legyen több eszed. Vedd ésure ha valaki em szeret, csak szorakozik veled, és ne akarj olyanra ráakaszkodni.

2018. szept. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!