Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ez hogyan mukodik mas kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez hogyan mukodik mas kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Ez hogyan megy mas kapcsolatban?


1 eve vagyok egyutt a baratommal, egyutt elunk, viszont minden kulon van!

De amikor ő levan egve anyagilag, en segitek neki.


A kajat csak en veszem ide, ha nincs itthon kaja, nem is eszunk akar 4 napig.


Mindig sporolok es van felre teve penzem, most ezen a heten nem nagyon tudtam vasarolgatni. Mert hetfon kapok fizetest, a baratomnak a testvere elhivott minket moziba, de mondtam a baratomnak, hogy most sajnos erre nincsen penzem!

Egyik baratnom mondta ma,hogy szivesen elhiv moziba, majd vissza adom.

Ezt mondtam a baratomnak, es ideges lett.

Mondtam neki, de a baratnom most meghiv.

Azt mondja ez mire jo, hogy eltartatom magam, fejehez vagtam, hogy ezt Neked kelett volna felajanlanod, hogy meghivsz, azt mondja semelyik pasi nem fizeti a csajnak a dolgait! Mondom oke

Innentol teljesen mashogy fogok enis hozza allni, neki amikor 2 het mulva elfogy a fizetese nem segitek, pedig mindig adtam neki penzt, meg vettem a cigijet.


Szerintetek szemet lennek? Ha ugy bannek vele, ahogy o velem?

Es ot egyaltalan nem erdekli,hogy eszek-e vagy nem.

Mondtam is neki, hogy csak 2000 ft ot nem e tudna adni! Azt mondta nem!


Tenyleg nem az kell, hogy penzd adjon felte ne ertsetek, csak a kolcsonosseg!


Multkor is elajultam a bolt elott, es nem vett vizet, mondom itt van ra penz, erre azt mondta otthon ingyen folyik a viz :D


2018. szept. 9. 14:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia. Nem lennél szemèt egyàltalàn! Túl jó dolga van meletted ès el kènyelmesedett! Figyelj minden pasi ilyen àlomnőre vágyik mint amilyen te vagy! ;) Ne hibáztasd magad! :)
2018. szept. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tom minek raktál smiley-t a mondatod végére,mert ez nem hogy nem nevetséges,egyenesen gáz hogy nem veszed észre hogy kihasznál,és semmibe vesz.
2018. szept. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ez mar akkor volt mikor kiirtam a kerdest, es at olvastam :D tiszta vicc
2018. szept. 9. 14:40
 4/11 anonim ***** válasza:
Az ilyeneknek hogy van barátnőjük?
2018. szept. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez kapcsolat?? Ez egy vicc.
2018. szept. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az ilyen ember szànalmas.
2018. szept. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"azt mondja semelyik pasi nem fizeti a csajnak a dolgait"

De igen. Ez a srác egy fillérb.szó élősködő, aki kihasznál téged. Ha nem szakítasz vele azonnal, már ha eddig még nem tetted meg, az téged minősít.

2018. szept. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
De te vele vagy, szóval én itt nem látok problémát a részedről.
2018. szept. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ezt hetente megkérdezed? Figyelj, neked láthatóan nem probléma, csak megkérdezed hetente. Unalomból, vagy ki tudja miért. De úgyis maradsz vele. Ha neked nem probléma, nekem sem.
2018. szept. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hanyszor rakod meg ki ezt a kerdest 100 fele keppen, hogy mekkora kocsog a faszid meg itt elajulsz ott elajulsz. Ha ilyen h*lye vagy hat akkor igy jartal...bocs.
2018. szept. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!