Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek ha szakítottunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha szakítottunk barátommal, vágyok a társaságra, mászkálásra, programokra de csak egy barátnőm van és ő sem mindig ér rá velem találkozni?

Figyelt kérdés

Mit tegyek ha szakítottunk barátommal, vágyok a társaságra, mászkálásra, programokra de csak egy barátnőm van és ő sem mindig ér rá velem találkozni?

Ezen kívül eddig nem vettem észre, hogy valami ennyire elterelte volna a gondolataimat, mint az, ha vele vagyok, vagy ha valahol vagyok.

Mit tudnátok tanácsolni?



2018. szept. 9. 16:49
 1/8 anonim ***** válasza:
50%

Azt tudom mondani hogy találj valamit amit egyedül is tudsz csinálni és szívesen csinálod és hosszabb időre leköt

Legyen az sport vagy csak filmnézés

A lényeg hogy semmiképp se csak ülj és maradj egyedül a gondolataiddal, mert felemésztenek..

Vagy ha szeretsz játszani, akkor játssz valami jó játékkal :D

De egyébként tényleg nincs senki más akivel tudnál beszélni vagy egy kis időt eltölteni?

2018. szept. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A többi barátnőm inkább csak a barátjával van vagy messze lakik és nem igazán ér rá. Edzeni is elkezdek járni mostanában mert már rég óta szerettem volna ilyesmivel lekötni magam :)

Köszönöm a válaszod! Jöhetnek még ötletek 🙂

2018. szept. 9. 17:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Én elkezdtem otthon táncolni, takarítok, videojátékozok, olvasok, erdőben sétálok. Esetleg rokonokkal megyek valahova, vagy a macskámmal/rokonaim kutyáival foglalkozok. Tanulni is könnyebb úgy, hogy nem beszélek senkivel.
2018. szept. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Dettó... Nem csatlakozol? Alapíthatnánk egy klubot 😀
2018. szept. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ugyanez a problémám, hogy a barátnőim soha nem érnek rá, a barátommal meg én is most szakítottam, így már vele sem tudok programokat csinálni :)

Követem a posztot az ötletek miatt.

2018. szept. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én meg a barátnőmmel /élettársammal szakítottunk.

Elég hosszú ideig voltunk együtt...

És háát......ez idő alatt a barátaim többségének gyermeke is lett. És más társaság máshogy érnek rá.

Kevesebbet.


Most én is azt tettem, hogy elkezdtem járni úszni, és edzőterembe. Jelenleg küzdősporton gondolkodom.

Vagy lehet még valami tanfolyamot kéne elvégeznem, ugyanis a jelenlegi munkámat k**úrvára unom :)


Aztán, hogy mikor és hol fogom megismerni azt a valakit azt a nőt, még passz :)

2018. szept. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is az edzőtermen gondolkodok, de oda sem jó egyedül menni. Körmös tanfolyamon is elgondolkodtam, hogy itthon maszekba munka mellet. Sőt már olyanon is gondolkodtam, hogy keresek egy szórakozó helyet ahol hétvégente szükség lehet egy plusz munka erőre (ez még ismerkedésnek is jó lehet). De ezek még csak az agyamban születtek meg. Barátnőim mind le ellettek 18-20 évesen én meg itt vagyok "vénlányként" 24 évesen és annyi a programom hogy kb heti egyszer 1-2 órát "csajoskodunk" amíg a gyerekre tud vigyázni az apuka (mert ugye ennyire képesek csak) . Ennek meg mi értelme?! Anyuval szoktam programot csinálni, de hát az sem olyan.

Nekem is hiányzik a társaság, a szórakozás. Keresem én is azt ami leköt, vagy aki leköt, mert ez így borzasztó.

Sokan ezért mennek vissza a rosz kapcsolatukba (igen, én is elgondolkoztam már rajta, de próbálok erős lenni) vagy kezdenek bele újakba akivel két hét után derül ki, hogy nem vagyunk kompatibilisek, nehogy belefuss ebbe a hibába.

2018. szept. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A klub tényleg jó ötlet 😀

Köszönöm a válaszokat!

Én is már futottam bele az unalom miatt rossz rövid kapcsolatban, és én is elgondolkodtam már sajnos azon is, hogy hasonló okok miatt vissza megyek az exhez 😅 de próbálok ellenállni

2018. szept. 9. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!