Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit szólnátok ahhoz ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ahhoz ha a legjobb barátnőtök az exetekkel lelkizne? Megmondanátok neki, ah ez bánt titeket?

Figyelt kérdés
Az exem és a legjobb barátnőm már azelőtt jóban voltak mielőtt összejöttünk, közös a baráti körünk. Aztán összejöttünk együtt voltunk egy darabig majd nagyon megalázó módon szakított velem és a kapcsolatunk alatt is sokszor volt velem szemét, erről a barátnőm is tud. Ennek ellenére jóban maradt vele és most mondta, hogy milyen jól meg tudják beszélni egymással a lelki problémáikat, szoktak lelkizni együtt. Az exem konkrétan neki mesélte el azt is, hogy éppen próbálkozik valakinél...azt is tudja, hogy miután szakított velem egy csomó lányra ráhajtott, de mégis tud vele jóban lenni...
2018. szept. 10. 11:04
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Nem szólnék semmit. Már azelőtt barátok voltak, mielőtt összejöttetek, én egészen biztos nem várnám el egyetlen barátomtól sem, hogy valami elcseszett szoldiaritából kerüljön el valakit, akivel NEKEM problémám van, tökmindegy, hogy ex vagy csak valaki, akit utálok. Attól még, hogy én nem kedvelem az illetőt, neki még joga van barátkozni vele, így nem érdekelne különösebben, csak arra kérném meg, hogy nekem ne meséljen róla semmit.
2018. szept. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Attól hogy veled ìgy elbànt még nem jelenti azt hogy a baràtnőddel rosszba kell lennie.A baràtnődet becsülöm hogy attól mert ti szakìtottatuk ùgy ahogy még az nem befolyàsolja őt az exeddel való beszélgetésekben.
2018. szept. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%

Most komolyan elvárnád, hogy csak azért szakítsanak meg egy régi barátságot, mert veled szakított a pasid?

Azt meg nem is értem, hogy minek foglalkozol vele, hogy kivel van jóban. Az EXED. Semmi közöd hozzá.

2018. szept. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Engem marhára idegesítene. Kérdezd meg tőle, hogy ő mennyire örülne ennek az egésznek, ha a a helyedben lenne. Ha csak legyint, akkor részemről nem lenne a barátnőm többé. Tuti rá van állva a pasira, nem számít neki a barátságotok sem (innentől kezdve ennyit is ér az a barátság).
2018. szept. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nekem másfél éve van barátom, de az első szerelmemmel, exemmel mai napig tartom a kapcsolatot és szoktunk beszélni mert fontos ember mai napig az életemben, 5 evet voltunk együtt. 23N
2018. szept. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%

ha bánt, akkor mindenképp megmondanám. legfeljebb amit kérni tudsz tőle, hogy ne mondja el neked amikről beszélgetnek. nyilván egy barátságot nem fog a te kérésedre eldobni, de azért korlátozni tudja a dolgot, ha te jobb barátja vagy, mint az exed.

amúgy nekem is gyanús lenne, hogy ha ennyire jól ellelkizgetnek, akkor nincs-e ott többről szó. engem amúgy zavarna. volt is hasonlóban részem- még szerelmes voltam az exembe, a barátnőm viszont továbbra is jóban maradt vele, majd egyszer csak azt vettem észre, hogy titkolózik előttem, furán viselkedett, és végül megtudtam, hogy amúgy kavarnak azok ketten. De ott egymáshoz közel kerülésük már a mi szakításunk után kezdődött, és kifejezetten undorító hátbaszúrásnak éreztem, hogy a barátnőm ezt meg tudta tenni úgy, hogy tisztában volt vele: én még mindig minden éjjel álomba sírtam magam a srác miatt. De ez kicsit más is meg nem is. Úgy gondolom azért, hogy a barátunk iránti jó érzésből is érdemes a másik exeit kerülni, ne lássa a szükségesnél több időn keresztül, könnyebb úgy túllendülnie rajta.

2018. szept. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6: ott a pont. Férfi nő között nincs barátság, a barátnődnek kedves kérdező, bizony viszket a pecke.
2018. szept. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!