Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jogosan szakítottam a barátommal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan szakítottam a barátommal?

Figyelt kérdés

Lehet véletlen lesz olyan akinek ezt már privátban más kérdés kapcsán írtam, de mivel eléggé magam alatt vagyok, véleményeket várok, megerősítést, vagy szimplán azt, hogy csak kiönthessem a lelkem..

Pár hete átestem egy vetélésen. Nem tervezett baba volt, védekeztünk is, mégis teherbe estem.. A történet röviden tömören az, hogy távkapcsolatban éltünk a barátommal, ő 200 km-re tőlem. Amikor mindez történt hajnalban értesítve lett róla, hogy kórházba visznek, aggodott is, mert akkor még nem tudtuk mi bajunk. Delutan tajekoztatva lett, hogy mi történt amin lesokkolodott. Mikor estere mar olyan allapotba kerultem, hogy tudtunk volna beszélni, vartam, hogy keressen, de nem keresett. Én hívtam fel, amikor is bekozolte az anyjat viszi varrónőhöz.. Ezen teljesen kiborultam, azt hittem agyon fogja aggodni magát, vagy minimum megkeres. Ertetlenul allt ezelőtt, mert allitasa szerint aggodott, de gondolta majd felhív, had pihenjek..A szüleim mellettem voltak, meg a legjobb baratnőm, masnap este lejott ő is hozzam, majd utana lévő nap hajnalban ment vissza, hogy fodraszhoz kell mennie. Mivel ekkor mar hetvege volt azt hittem mellettem lesz, de azt mondta, hogy mivel tegnap talalkoztunk, igy nem gondolta..Ellenben ( ekkor mar otthon voltam ), ha gondolom menjek el hozza, jo lenne egyutt lenni, neki most nem fer bele a keretbe, hogy visszajöjjön hozzám, de gyors megkerdezi az anyjat oda mehetek - e, mert ha epp olyan kedveben van, akkor nem biztos. Ezen is kiborultam. A családom nagyon haragszik ra, mondtak mar akkor mellettem kellett volna lennie amikor ez kiderult. Megmondtam neki szamomra ez az egesz csalodas volt, nem értette, azt

mondta igazsagtalannak érzi, mert boldog lett volna, ha lesz egy babánk.. Én szakítottam.. Ti is ezt tettétek volna a helyemben ? Vagy ez túl önző dolog volt reszemről ?



2018. szept. 11. 15:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
16%
Nem volt jogos.
2018. szept. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
20%
Nekem ez akkora kamunak tűnik mint a ház:D Már bocs:)
2018. szept. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nyugodtan kifejtheted bővebben is miért nem, meghallgatlak es elfogadom a véleményed...
2018. szept. 11. 15:15
 4/21 A kérdező kommentje:
Nem kamu.
2018. szept. 11. 15:15
 5/21 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem túlságosan is dühből és indulatból tetted ezt, mert a kérdés megfogalmazása is azt sejteti, hogy nem vagy biztos benne...(?) Helyesebb lett volna először leülni és normálisan mindent átbeszélni, aztán dönteni.
2018. szept. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
31%
Jó, kifejtem bővebben: nem MONDTÁL semmit, hanem GONDOLTÁL mindent, hogy mit fog tenni, aztán mikor nem működött a telepátia, akkor bedühödtél, és lapátra tetted.
2018. szept. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Az, hogy nem mondtam semmit az nem igaz, mert amikor eljott hozzam elmondtam neki, jol esett volna ha ő hiv vagy legalabb smsben erdeklodik mi van velem.. Amikor elment mondtam neki ne menjen, ha lehet rakja el a fodraszt mas napra ha lehet, es maradjon velem.. Utana is beszeltem neki errol, hogy azert ezt felkell dolgoznom, arra annyit mondott probald magad túltenni, es ennyi..
2018. szept. 11. 15:25
 8/21 anonim ***** válasza:
37%
A "kiegészítésed" után azt mondom, hogy valószínűleg helyesen cselekedtél.
2018. szept. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Ypszilon1980 ***** válasza:
15%
200km az ilyenkor sok. Szerintem nagyon túlreagálod ezt. Aki ilyen messze lakik tőled, van saját életvitele, amit nem tud félretenni, nem beszélve anyjáról, talán ő benne van a dologban.
2018. szept. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
17%

Elöször is sajnálom hogy elment a babád.


Arra nem gondoltál hogy neki is rossz hogy elvetéltél de nem akart vele esetleg terhelni.. gondolta.megvan neked is a szomoruságod..


Másrészt ahogy kiveszem ö még az anyàval lakik meg te is a szüleidel... Egy gyereknek bisztos háttér kell... Nem 200 km távolság...

2018. szept. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!