Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mégis miért hiányzik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis miért hiányzik?

Figyelt kérdés

Miért hiányzik az exem?

Hiszen kihasznált,hazudozott,csúnyán beszélt velem az utolsó hónapokban.

Eleinte természetesen jó volt,bár a hazudozásait már a kapcsolat elején kezdte.

Mi hiányozhat belőle?

Nem szeret,csúnyán is lépett le annak ellenére,hogy az utolsó pillanatig szépen bántam vele.

Ez elfog múlni,ugye?

Talán nagyon ragaszkodtam hozzá?

Sok dologra csak mostanság jöttem rá,így kapcsolat után.


2018. szept. 11. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszek abban hogy egy kapcsolat szétmenéséért csak egy ember a hibás.

Te mit műveltél vele hogy így lépett?

2018. szept. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
Persze, el fog múlni. Szép lassan, attól is függ, mennyi ideig voltatok együtt. Én is azt hittem, nem fog, mégis elmúlt. Amik hiányoznak annak ellenére is, ahogy viselkedett, és pont ilyen sorrendben múlik: fizikai közelség, kontaktus hiánya (ez viszonylag gyorsan múlik), közösen töltött napok, szokások, közös helyek, stb. (ez talán kicsit később), ami pedig szerintem csak lassabban múlik ez, az a közös jövőkép, a kapcsolatotokról alkotott ideális kép a fejetekben, nekem ez szokott a legtovább hiányozni.
2018. szept. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! :)
2018. szept. 11. 22:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Korod?
2018. szept. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!