Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van olyan exetek akit már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan exetek akit már nem szerettek, nem akarnátok tőle semmit és mégis sokat gondoltok rá?

Figyelt kérdés

Nekem a második párom ilyen.Amikor én akartam őt akkor ő engem nem,majd fordítva.Szexkapcsolatban voltunk a szakítás után pár hónap után egy darabig.Bennem akkpr tudatosult 100% hogy nekem ő már nem kell és kényelmes ez hogy csak összejárunk,kapcsolatot sem akartam.Aztán mire ő újra érezni kezdett én már le akartam építeni mert elkezdett túl sokat akarni,és végül is le is építettem,meg lett normális párom.

De erre az exemre mégis sokat gondolok,pedig nagyon defektes,mégis anno a hibáival együtt vonzott,de persze mostmár nem kellene ahogy anno sem.

Mégis sokat gondolok rá szerintem azért mert tudom hogy ha egy két dolog másként alakul akkor talán még ellehettünk volna.


2018. szept. 12. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Nincs.
2018. szept. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nincs.
2018. szept. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Van. Vagyis nem konkrétan exem, mert nem jártunk. Átvert és kihasznált, ezért sem büszkeségből sem józan észből nem akarok semmit tőle (ő se tőlem). De szerettem, nagyon és ha látok egy friss képet róla, vagy élőben megpillantom, mindig kihagy egyet a szívem, majd hevesebben ver. Magányosabb pillanataimban eszembe jut.
2018. szept. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Van. Sokszor eszembe jut de csak mert olyan vagyok hogy nehezen tudom magam túltenni olyan dolgokon amikor nem osztom ki az egyént. Így az anyja is eszembe szokott jutni mert az is egy kétszínű dög volt. Biztosra veszem hogy tudta hogy csal a fiacskája. De igyekszem nem foglalkozni ezzel.
2018. szept. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Van. De azért mert betegesen féltékemy volt, és a szemem láttára akart végezni magával. A legrosszabb ellenségeimnek sem kívánom hogy ilyet átéljen. Valószínűleg azért jut eszembe még manapság is, mert mély nyomott hagyott bennem, persze negatív értelemben.
2018. szept. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van.Elhagyott.6 éve nem tudok róla semmit.Sok kérdést, tüskét, mély nyomot hagyott bennem.
2018. szept. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen van.

Az első komolyabb kapcsolatom volt, 9 hónap nagyon jó volt vele, igazi szerelem aztán mikor összeköltöztünk kezdődött a feketeleves, bohócot csinált belőlem és úgy viselkedett velem mint egy utolsó kutyával (ő volt a nő a kapcsolatban) és bosszút is álltam a dolgokon szakítás után amit már bánok.

Aztán csak 8 hónap szenvedés volt az egész amíg szakítottunk végleg ami mindkettőnknek nagyon nehéz volt fura módon.

Szerintem az első 9 hónap volt mindektőnkben amikor nagyon egymásba voltunk, valahogy még midig rossz érzésel tölt el az egész hogy ennek miért így kellett lennie ha rá gondolok, de soha nem mennék vissza hozzá!

2018. szept. 13. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!