Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy lehet így feldolgozni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet így feldolgozni a szakítást?

Figyelt kérdés

Barátaim nincsenek, akikre támaszkodhatnék. Aki lenne, az sem tud most mellettem lenni. A család messze él.

Emmellett kényszerből együtt kell élnem az exemmel, akit még mindig szeretek, és akinek már van is valakije.

25-6 évesek vagyunk.



2018. szept. 15. 08:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Az idő mindenen segít.. tudom, hogy nehéz lesz, de exedtől el kellene költöznöd, mert amíg egy légkörbe vagy vele, nem fogsz túl lépni rajta.

Csak ne járj úgy mint én, hogy beleőrülsz abba, hogy kidobott valaki. Sajnos én így jártam.. félig meddig.

Nekem is volt valakim, 1 évig voltunk csak együtt, de minden napi szinten. Majdnem teljesen a végéig ragaszkodott a lány, aztán hirtelen fordult vele a világ.

Őt szerettem a legjobban. Elfogadtam, hogy nincs velem, de nehéz 4 év után is hogy mással van.

2018. szept. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!