Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt 10 éve egy élettársam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt 10 éve egy élettársam, akit imádtam, de alkoholista volt és ezért szakítottunk, mostanában sokat csetelünk, ez nagyon gáz?

Figyelt kérdés
Erőszakos, agresszív lakást szétverő alkeszről beszélünk, az a klasszikus eset aki amúgy józanon egy "áldott jó ember". Nem akarok ebbe a részébe belemenni, aki volt már hasonló szituban, az vágja szerintem, hogy miken mentem keresztül. Mégcsak nem is emiatt szakítottam vele, hanem egyszerűen csak nem bírtam látni, ahogy gyakja magát elsősorban fizikailag, de amúgy mentálisan is. Szóval az önpusztítás része volt a fő szakító ok. Azóta kihevertem, sőt, örültem is, hogy vége, ő azóta 2x elvált, van egy kisfia, most is van csaja és a világ másik felén él. Mégis, ha meghallom a hangját akkor teljesen elérzékenyülök, belémvág, hogy nagyon szeretem és hiányzik. Mi ez a szar? Mégcsak nem is szerelemből szeretem, hanem egy teljesen más érzés. Úgy érzem, hogy még mindig nagyon kötődök hozzá. Ez normális, természetes? Más is van így a régi párjával? Hogy kezeli?
2018. szept. 15. 20:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem normális. Még nem kaptál tőle két hatalmas pofont, ezért ragaszkodsz még hozzá.

De az is lehet, hogy rejtett agresszióval rendelkezel, hisz a hasonló a hasonlót vonzza. Vagy olyan szinten papucs vagy, hogy élvezed ezt a szitut.

Egyébként a bántalmazott nők se képesek otthagyni az agresszor párjukat. Gyávák, félnek.

2018. szept. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Javaslom az értő olvasást. Ott lett hagyva a pasas. De papolni gondolom jól esett :P
2018. szept. 15. 20:17
 3/8 anonim ***** válasza:
Tudok mondatokat értelmezni. Ezért írtam, hogy még nem kaptál tőle pofont. Ha akkor kaptál volna, akkor most nem csetelgetnél vele.
2018. szept. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ui.: az már csak egy mellékes dolog volt, ami arra utalt, hogy te is vég nélkül ragaszkodsz a sz.rhoz, ahogy ők is. Ez egy párhuzam volt. De látom nem jött át.
2018. szept. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bocsi hogy ezt írom,minden alkesz egy söpredék,az emberiség alja,a bűnözők után.
2018. szept. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Persze. Nekem nem kell bemutatni. De nem ez volt a kérdés.
2018. szept. 15. 20:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ő miatta.Hanem volt egy elvárásod a kapcsolattól milyet szerettél volna .Ez nem teljesült ennek a hiánya be nem teljesülése hiányzik neked nem ő.Nem hozzá kötődsz hanem a beteljesületlen álmodhoz.
2018. szept. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A gyengeségen tul kell lépni. Szedd ossze magad
2018. szept. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!