Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Sok veszekedés miatt szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok veszekedés miatt szakítottunk. Minek keres?

Figyelt kérdés
2 és fél éves kapcsolatom volt, de az utolsó fél évben már szinte mindenen veszekedtünk,elmúlt a bizalom egymást iránt, nem is találkoztunk csak hetente 1 napot. Megbeszéltük, hogy lezárjuk a kapcsolatunkat és békében válunk el. Ez 2 hete volt. Tudja, hogy nagy valtozások vannak az életemben, szeptembertól új lakásvásárlás, költözés sok herce-hurca(tőle függetlenül). Azt is tudja, hogy nálam nem müködik a nő-férfi barátság, és nem tartom az ex-barátnőimmel a kapcsolatot. Tegnap megkeresett, hogy elköltöztem-e már?! Ma válszoltam neki, hogy még nem, de már megvettem az új ingatlant. Mar régóta éreztem, hogy nem szeret, mindenbe beleköt, bántottunk egymást. Nem értem, miért keres, ha lezártuk a dolgot, és nincs miről beszélni. Nem haszonleső, van neki is háza, autója és jól fizető munkája. 42 éves a Nő én pedig 33. Hiányoznék neki, vagy nem értem miért nem enged az utamra, ha már egyszer így alakult kettőnk között?! köszönöm.

2018. szept. 16. 00:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
Ne válaszolj neki. Nem dolgozta még fel de ha beszélsz vele azzal az ő és talán a magad dolgát is megnehezíted...
2018. szept. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki, hogy ne keressen ezek után elköszöntem tőle, és emelt fővel távoztam, nem volt veszekedés. Elfogadta, azt mondta nem fog keresni.
2018. szept. 16. 00:07
 3/12 A kérdező kommentje:
#1 én szeretem Őt, összességében úgy érzem Ő is engem, csak nem értem, hogy ha megállapodtunk miért van ez. Lehet igazad van és nem kéne válaszoljak..
2018. szept. 16. 00:08
 4/12 A kérdező kommentje:
Semleges válaszom volt neki, kb., hogy mit érdekli ez. (szépen fogalmazva)
2018. szept. 16. 00:09
 5/12 A kérdező kommentje:
Amugy nem az első eset, ez, volt már 3 hónapos szünet közöttünk a kapcsolatunk alatt, és volt mikor összevesztünk nem beszéltünk 2 hétig. Ő szokott újra megkeresni...
2018. szept. 16. 00:10
 6/12 anonim ***** válasza:
Kapcsolatfüggő, nem tud elengedni. Kemény harcokat kell még megvívnod vele.
2018. szept. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Tiltsam le mindenhol? Mit kene tenni egy kapcsolatfuggovel? Nem akarom bantani, de ha egyszer ezt akarja, hogy vege legyen, ahelyett, hogy megbeszelnenk a problemakat, akkor hagyjon.
2018. szept. 16. 00:26
 8/12 anonim ***** válasza:

Én az összes exem letiltottam mindenütt (face insta) ha telefonon kerestek nem vettem fel. 1 hónap aztán nem kerestek.

Az ém esetemben nekem volt igazam mert az egyik megcsalt a máaik meg elhagyott aztán utána jött össze mással. Nekem jobb volt ha nem beszelek egyikkel sem

2018. szept. 16. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 peca1000 ***** válasza:

Letiltod, nem veszed fel a telefont, egyszer csak megunja.


Én azért mindíg hagytam kiskaput, hogy ha úgy alakul, egy laza kufircra tudjanak jelentkezni :)

2018. szept. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen, de a szex is mar csak eroltetett gyaszmenet volt kozottunk :)
2018. szept. 16. 11:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!