Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Fel lehet éleszteni legalabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fel lehet éleszteni legalabb idölegesen egy ferfi erdeklödeset azzal, ha nem valaszolok neki az smseire?

Figyelt kérdés
Úgy vettem eszre , hogy ritkulnak a hivasai es igy akarom tesztelni , hogy hanyadan is allunk

2018. szept. 17. 07:14
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Az Isten óvja a férfiakat az ilyen buta, játszmázó, tesztelgetős nőktől!
2018. szept. 17. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Miért nem azt teszteled inkább, amit válaszol ezirányú kérdésedre, ha már ilyen kedvedben vagy?

32/f

2018. szept. 17. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Nem, az idióta játszmázással csak lelohasztani lehet az érdeklődését.
2018. szept. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Én megvetem a játszmázást, tesztelgetést és az elmetrükköket. Akarsz valamit --> teszel érte, és nem kombinálsz.
2018. szept. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A nagy megbeszelesek nem mindig segitenek , a nagy ömlengesek es kitarulkozasok
2018. szept. 17. 15:00
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi segít, ha nem a beszélgetés?


A játszmázás, taktikázás, tesztelgetés, manupuláció? Na ne már.


Ahelyett, hogy elmondod neki, hogy szerinted hányadán álltok, meghallgatod, hogy szerinte hányadán álltok, aztán közösen eldöntitek, hogy hányadán álltok, te inkább nem válaszolsz az sms-eire, mert szerinted ez egy kétállású kapcsoló, ha nem ír, akkor nulla, ha ír, akkor egy?

2018. szept. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!