Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Májusban kezdett közeledni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Májusban kezdett közeledni felém az egyik kolléganőm, apró ajándékokkal, buliban csókokkal stb stb. Egy hete hétfőn, egy házavatón eléggé berúgott és ott találtam a konyhában ahogy egy kollégával csókolózik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hivatalosan nem jártunk, mert neki van egy nyolc éves kapcsolata, ami állítása szerint már a részéről teljesen érzelem mentes. Azt mondja nagyon szeret engem. Májustól-szeptemberig egy csodálatos időszakon vagyunk túl, bár néhány céges rendezvényen túl soha nem találkoztuk a munkahelyen kívül. Mindig szereztünk egy kis időt, hogy kettesben legyünk. Olyankor sokat nevetünk, idióta ajándékokkal leptük meg egymást, vagy csak ültünk a kocsiban és fogtuk egymás kezét. Azt mondta, hogy rendkívül jól érzi magát velem. Aztán jött ez a házibuli, ahol véletlenül benyitottam a konyhába és láttam, hogy az egyik kollégával csókolóznak. Hivatalosan nem jártunk úgyhogy nem is volt jogom számon kérni, ő mégis sírva kért bocsánatot és még az este folyamán kétszer is szeretkeztünk, akkor először a négy hónap alatt. Két nappal később, közölte, hogy ő nem egy jó ember és szakít velem. Teljesen le voltam forrázva, de elfogadtam a döntését. Ennek ellenére két nappal később rám írt viberen, felhívott telefonon. Pár napig bírtam utána közöltem vele, hogy mivel szakított velem, és engem felkavar, hogy úgy tesz mintha mi sem történt volna, legyen kedves békén hagyni. Másnap egy műanyag kutya volt az asztalomon rágumizva egy cetli a következő szöveggel: "Annyira sajnálom. Az egyik legjobb ember voltál az életemben. Nagyon fogsz hiányozni (már most is hiányzol). Amikor megláttam ezt a kutyát egyböl te jutottál eszembe"

Mindketten szeretjük egymást, őt nagyon furdalja a lelkiismerete azért amit abban a buliban tett. Én pedig megfogadtam, hogy mivel ő szakított neki kell közelednie. Szerintetek van jövője ennek a dolognak, vagy bukó?



2018. szept. 19. 11:52
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Mit akarsz egy ilyen oszintetlen riherongytol? A pasijanak a szemebe hazudik. Milyen oszinteseget varsz egy ilyen embertol? Ez egy kapcsolatfuggo hazudozo. Egyil farokrol tud csak atcsüngeni a masikra.
2018. szept. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

Mi a fszt akarsz egy ilyen retektől? Van egy csomó normális nő, ők miért nem felelnek meg?

Mégis mire számítottál egy ilyen gerinctelen ribizlitől? Komolyan azt hitted, hogy ha a párját megcsalja veled, akkor téged majd nem fog másokkal "megcsalni"?

Kíváncsi lennék, még hány pasit hülyít rajtad, meg azon az egyen kívül akiről tudsz :DD

2018. szept. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Aha, szóval közeledni kezd hozzád valaki, aki foglalt és utána csodálkozol, amikor kiderül, hogy valójában egy kis gerinctelen ösztönlény lotyó? Ne már ember, mégis mire számítottál? Ha van egy kis eszed akkor tanulsz az esetből és többet nem kezdesz olyan emberi hulladékkal, aki úgy keresi az új szerelmet, hogy közben megvan még a régi..
2018. szept. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

És itt meg írják, hogy a nők vonzódnak a rosszfiúkhoz...


Bár ez a kérdés eléggé novellás stílusú, volt hasonló minap, csak nő tette fel, ott is ilyen szépen leírva...khm.

2018. szept. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
47%
Micsoda rongy. Tipikus. :D Ezeket csak dugni jó, másra se jók.
2018. szept. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%

Én sikítva menekülnék ettől az identitászavaros riherongytól. Ne hagyd már, hogy játsszon veled, az érzéseiddel. Sürgősen küldd el a piccsbe, nem hogy még folytatást...

Fogalma sincs, hogy mit akar. Sajnos nem elég egy férfi-nő kapcsolathoz, hogy az illetővel jól el tudsz beszélgetni, röhögni és szexelni, hanem kell, hogy a másik EMBER legyen, legyen némi tartása, különben kitörölheted a sXed a mókás időtöltéssel.


Ez legyen egy lecke számodra, sajnos néha bele fogsz futni máskor is ilyen nőkbe.

2018. szept. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Megcsalja a pasiját veled, Téged a kollégával. Ezt tudjuk. De azért lehet néhány dolog még amit nem tudunk mert jobban eltitkolta, ügyesebben csinálta. A hűség szobrát nem róla kéne mintázni az biztos. Az is érdekelne nála, hogy a nyolc éves kapcsolata szintén tisztában van-e azzal, hogy nekik már gyatra a kapcsolatuk. Lehet, hogy ő nem is sejti mert otthon is minden rendben.

Másrészt neharagudj, de ha már akartál egy foglalt nőt akkor mi a búbánatos miatt nem közeledtél jobban és alakítottad szorosabbra a kapcsolatot? Májustól szept.-ig csak néztetek egymásra. Ez szerinted elég egy nőnek ha netán tényleg szar már a kapcsolata? Ha már belementél akkor miért nem viselkedtél férfi módjára. Aztán meg siránkozol, hogy valaki lekapta előled.

Fogalmam sincs van-e jövője ennek mert azt csak a nő tudja, hogy váltana-e vagy marad a régi pasival és csak játszadozik. Ezt inkább tőle kérdezd ha még érdekel.

2018. szept. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szappanoperát sosem szerettem.


Nekem nem igazán megy a csajozás, de mikor ilyeneket olvasok akkor őszintén örülök hogy legalább ilyen helyzetekbe nem kerülök :)

2018. szept. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
18%
Szar a kapcsolata a régi pasijával,téged szeret,mi a gondod?
2018. szept. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!