Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szenvedek ebben a kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szenvedek ebben a kapcsolatban. Nagyon szeretem. Mit tegyek? Maradjak, vagy menjek?

Figyelt kérdés

Parancsolgat(katonatiszti múlt). A szex katasztrófa. (Rossz beidegződések

nála)

Mindkettőnknek szüksége van valakire (egymásra) Nehéz élet áll mögöttünk. Egymást segítve kellene talpra állnunk. Nem megy a múltbéli történtek miatt. Ha szakítok, örökre egyedül maradok. Ő is. Lesz ebből valami? 53 éves nő vagyok. Ő 43 éves férfi. A kor nem probléma. Csak ami mögöttünk van.



2018. szept. 20. 23:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%

Most ez tényleg kérdés? Ha szenvedsz, minek akarsz benne maradni? Nem vagy már kislány, hogy tűrnöd kelljen. Még fiatal vagy, találhatsz még korod belit.

Nekem anyukám meghalt sajnos 51 évesen, apám 53 volt, ő is talált magának párt. A barátnője már nyugdíjas.

Most lesz 63 apám.

Szóval ha ő talált, illetve a nő apámba egy párt, akkor te is tudsz. Nem kell csüggedni és szenvedni ha nem jó. A múlt lényegtelen, hogy min mentetek keresztül, mert ha szarul bánik veled, nem érdemel meg.

2018. szept. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egymást segítve. Ok. Az kb. annyit jelent részéről, h szenvedsz miatta. Ez a segítés?? Ellentmondás van a benned élő fogalmakkal. Ő nem társ. Akkor inkább egyedül, de nyugodtan.
2018. szept. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem ebből az jön le, hogy ti nem egymásra vágytok, hanem bármilyen kapcsolatra, mert kapcsolatfüggők vagytok.
2018. szept. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én is ezen őrlődök, hogy egyedül nyugodtabban lennék. De belekezdtem ebbe a kapcsolatba és úgy érzem felelős vagyok érte. Ő jó ember és negérdemli, hogy jó irányba változzon az élete.
2018. szept. 21. 00:21
 5/11 A kérdező kommentje:
És igen, régóta vágyunk egymásra, de én házas voltam. Neki alkalmi kapcsolatai voltak. Másképp éltük a szexuális életünket. Ez is probléma.
2018. szept. 21. 00:27
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Másként éltük a szexuális életünket, ez is a probléma... hát erre kíváncsi lennék pontosan mit takar. Bár, gyanítom azt, h önző, megszokta, h nem kell figyelnie a partnerére. (Halkan megjegyezném alkalmi kapcsolatokban is törekszik egy normális férfi, h a partnerének is jó legyen, sőt...)


A másik: hogy ő jó ember...wow, de közben parancsolgat... egyre szebb, ne haragudj.


Simán belefutottál vagy egy nárcisztikusba, vagy lehet ennél rosszabb pszichés zavarral szenvedő egyénbe.

Ők mondjuk direkt ilyen jó indulatú, szolgalelkű nőkre "vadásznak".


Sürgősen szabadulj meg tőle, mert nem csak a múltad volt nehéz, a jelened szintúgy, de a jövőd szinte biztosan az lesz mellette!

2018. szept. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
Ez borzasztónak hangzik, az meg, hogy örökre egyedül maradsz, baromságnak...
2018. szept. 21. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Megérdemli, hogy jó irányba változzon az élete - írod. Mindenki megérdemli. De ahhoz neki is változnia kell. Felismernie, amit idáig rosszul tett, stb.stb. Nem neked kell kihúzni őt, segíthetsz igen, de akkor neki is úgy kellene hozzá/hozzád állnia. De egy részt egy 43 éves ember nem igen tud megváltozni, másrészt, lehet nem is akar.


Nekem nagyon úgy tűnik, h Teréz anya nyomdokaiba akarsz állni. Nem lehet, nem tudsz, vkit nem lehet megmenteni saját magától.

2018. szept. 21. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha nagyon működtetni akarjátok ezt a kapcsolatot, akkor esetleg elmehetnétek párterápiára is.
2018. szept. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
.Az önsajnálatot el kell felejteni, nem találok senkit jaj.Én 50 éves férfi vagyok, 3 hónapja vagyok egyedül, de azon nem török le ,hogy nem találok,de fogok, csak válogatok. :) 43 éves mért ne találna olyan szörnyű Ember? Akkor minek vagy vele? Katonatisztek tényleg kicsit gáz.De nincs szükségetek egymásra.De ha azt akarod hallani igen szükségetek van egymásra ápolgasd a lelkivilágát,aztán ha mindketten jól vagytok kerestek mást.Ez a kérdés vicc egy 53 éves nőtől.A sexet meg meg lehet beszélni ki mit szeretne ilyen egyszerű.
2018. szept. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!