Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Párommal tényleg nem voltunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal tényleg nem voltunk sokáig együtt (1,5 hónap) és a szakítás óta is eltelt 1 hónap, de azt hiszem beleőrülök ebbe az egészbe. Szerintetek normális?

Figyelt kérdés
Már régebb óta tetszettünk egymásnak, de akkor még mindkettőnknek volt valakije, csak ritkán beszélgettünk. Nyáron úgy alakult hogy szinglik lettünk, és találkoztunk egy buliban, reggelig beszélgettünk, és aztán ment minden úgy ahogy menni szokott, soksok randi stb. Én teljesen beleestem, és ahogy az utóbbi 1 hónapban szenvedek már szerintem egyértelmű, hogy szerelmes is lettem belé. Azonban az első együttlétünk nem sikerült a legjobban (van némi testkép zavarom) de azt mondta hogy semmi baj, megoldjuk. az első együttlét után még 5 napig együtt voltunk, bíztatott, hogy megoldjuk, ez a mi, és nem az én problémám, és kb mindig elmondta, hogy nálam tökéletesebb és jobb emberrel soha nem találkozott, és szerlmes belém. aztán egy napon hihetetlenül beflegmult, találkozni sem akart, és alig írt vissza facebookon, csak ilyen rövid flegma válaszokat, másnap pedig elhívott találkozni de csak azért hogy ne facebookon szakítson. Én teljesen össze voltam törve, nem szégyellem hogy 25 éves fiú létemre zokogtam otthon.. egész egyszerűen kimondhatatlanul hiányzik, ne lenne olyan óra amikor ne jutna eszembe, nem is tudom megszámolni sem hogy hányszor gondoltam reá.. bár voltam mással randizni szegény lányt is legbelül hozzá mértem, ami tudom hogy nagyon nem fair. Tegnap feltöltött egy képet egy sráccal, és kb mintha minden erő elszállt volna belőlem, olyan rosszul esett.. nagyon remélem hogy idővel jobb lesz, és mert vannak közös barátaink, valószínüleg előbb utóbb találkozni is fogunk de foglmam sincs hogy hogyan fogom lereagálni mert tényleg fülig szerelmes vagyok belé.. Szerintetek idővel jobb lesz? Pszchiologuson is gondolkoztam...
2018. szept. 23. 08:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom! De legalább hamar kiderült, hogy milyen ember.


Szerintem nem ciki felkeresni egy pszichológust, akivel át tudod beszélni a helyzetet!

Idővel egyébként biztosan jobb lesz, de most még hagyj magadnak egy kis időt sírni, gondolkodni.

2018. szept. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
29%

Ember? Komolyan, másfél hónap az semmi, van akit évekkel, évtizedekkel később hagynak ott, na annak milyen lelki sérülései lehetnek?

Engem 1 év 2 hónap után hagytak magamra, úgy hogy minden napi szinten velem volt csaj, még én is többet sérültem mint te, 4 év alatt sosem tettem túl magam rajta igazán.

Elengedtem, nem keresem meg semmi ilyesmi, magamba szenvedek, de te másfél hónap után állj már fel és lépj tovább. Az semmi. Semmi olyasmi nem lehetett, amiért annyira ragaszkodni kéne hozzá.

Utolsó barátnőm, mert akiről előbb írtam utána lett egy 9 hónapos kapcsolatom, de csak 3 évvel később.

Ő is bunkó lett a végén, flegmázott és dobott.

Ő meg se kottyant nekem. Szerintem őt meg én nem szerettem.

2018. szept. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én megértem a kérdezőt, voltam hasonló helyzetben, de részletezni most nem fogom.

Szedd össze magad, hobbik, barátok. Ez a kulcsa az ilyesminek. Így nem gondolsz rá és idővel jobb/könnyebb lesz. Lehet, hogy hetek avagy hónapok múlva, de ha akarod s igyekszel menni fog. A lényeg, hogy ne törj össze.

2018. szept. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező írja, hogy már régebb óta ismeri.

Egyébként meg tökmindegy, hogy másfél hónap, vagy másfél év vagy 10 év, amikor szerelmes vagy. Meg tudom érteni, hogy ez ugyanolyan rossz, vagy talán még rosszabb annyival, hogy esélyt sem adott a kibontakozásra. Engem is hagytak ott félév után, rengeteg dolog maradt bennem, amit nem volt lehetőségem megmutatni, kiélni.

2018. szept. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
62%
Elég sokára lesz jobb ha vannak közös barátaitok és látni fogod. De az a nő egy forintot nem ér ha már másik fiúval van rovid időn belül a 3. Ahogy értelmezem. Engem is elhagytak másért csak több éves kapcsolat után és én is láttam a közös képüket tudom milyen rossz hidd el. Felesleges most màs lányt keresni mert az csak pótlék lenne és ahogy írod hozzá hasonlítgatnád. Dolgozd fel ezt magadban kemény lesz de szerintem csak utána érdemes keresgélni.
2018. szept. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!