Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A születésnapomon szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A születésnapomon szakított velem a barátnőm?

Figyelt kérdés

SEMMI se utalt rá előzőleg. Csinált nekem tortát, ittunk pezsgőt, sokat nevettünk. Az előzmény annyi, hogy utálja az anális szexet, mert fáj neki, de beszégettem egy haverommal, aki totál lehülyézett, hogy nem úgy kell, ahogy eddig csináltam és utána néztem, vettem sikosítót, meg minden. A barátnőm viszont tiltakozott, hogy múltkor (amikor nagyon rosszul sült el a dolog és sírt rengeteget) megígértem neki, hogy soha többé nem akarom. Próbáltam neki megmagyarázni, hogy most más lesz, utána néztem, nem fog fájni, mire ő beleegyezett, hogy oké, szülinapom alkalmából, de utána szakít velem. Mivel ő alapból ilyen komolyan adja elő a vicceket és a felét se gondolja komolyan, ezért azt hittem csak marhul. Szóval megvolt, nem bőgött, de nem is élvezte, de utána összeszedte a cuccait, hogy hívjam majd fel, hogy milyen eddig tőlem kapott cuccát kérem vissza el akart menni. Picit összevesztünk, mert ezt nem gondolhatta komolyan, mire közölte, hogy az ígéreteim szart se érnek és olyan férfit akar, aki komolyan veszi és elkezdett visítani, hogy engedjem ki a lakásból, szóval megtettem.

Szerintetek megbocsát? Hogyan kéne visszaszerezni? Egy önző barom vagyok, és nagyon rosszul érzem magam emiatt, de visszacsinálni már nem tudom. Akár térden állnék is neki, hogy jöjjön vissza, 5 éves kapcsolat, én vele terveztem el a jövőt is, 2 hét múlva költözött volna ide és most nem tudom mi lesz. Telefonja ki van kapcsolva, facen nem válaszol, semmi.


2018. szept. 23. 18:35
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
96%

Most ez egy vicc ? amit te előadtál ?:D

De ha nem vicc,akkor miért nem a barátodat kúrod meg? ha oda vagy ennyire az anális szexért. ;)

2018. szept. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
93%
Megmondta hogy utalja de te születésnapod alkalmából rákényszerítetted... vagyis hát ez ebben a formában nem egészen igaz itt ő is buta volt hogy hagyta magát annak ellenére hogy kicsit sem élvezi. De figyelj már, te hogy tudod úgy élvezni hogy tudod hogy neki fáj, kellemetlen? 😔😔 Síkosító ide oda... értem én hogy a mai világban ez valamiért sokaknak alap és elvárás de ha valaki nem szereti és nem akarja azt el kell fogadni mert most miért jó az nektek ha a másik fél kényszerből megy bele?
2018. szept. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
92%
Már az előző kérdésednél is megmondtuk, hogy jobban oda kellene figyelned a barátnőd igényeire is, nem csak arra, hogy neked mi a jó. Megérdemelted.
2018. szept. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy mit takar az, hogy rosszul sült el és sokat sírt miatta?
2018. szept. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Az előző kérdést valaki belinkelné?
2018. szept. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
93%
A barátnődnek igaza van.
2018. szept. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
94%
Fura egy megoldása a problémának de tény hogy egy farok vagy. Nem hiszem hogy megbocsát mert a rólad és a szavahihetőségedről alkotott képét tiportad romba. És el tudom képzelni milyen vehemenciával követelted az anált ha úgy döntött így oldja meg a dolgot. Arról nem is beszélve hogy szerintem egy tájékozottabb óvodás is tudja hogy síkosítót kell használni. Komolyan képes voltál először szárazon betolni had szikrázzon?
2018. szept. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
0%
Ez csak ürügy volt. Egy 5 éves kapcsolatot nem dob el értelmes ember ilyen miatt. Ne könyörögj neki, nem fog visszamenni. Csak megalázod magad.
2018. szept. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Sírt, megkért, hogy hagyjuk abba, majd a fejemhez vágta, hogy megerőszakolom, ugyanis tényleg többször mondta, hogy fáj neki. De nem tehetek róla, a normál szextől annyira nedves és kitágul, hogy nehezen megyek el ha már sikerül. Itt meg nagyon jó feszes és gyorsan elmegyek.

Nem szárazon, előtte volt normál szex, minimum egyszer elélvezett, aztán óvszert húztam és benedvesítettem azt a puncijával és aztán mentem hátra. A haverom már leb...szott ezért eléggé, azóval nem kell itt is

2018. szept. 23. 19:13
 10/29 anonim ***** válasza:
89%
De miért akar valaki szexelni, ha béna, váladék hozzá technikailag? Hihetetlen. Elment ez a hajó.
2018. szept. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!