Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jogos, hogy így érzek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos, hogy így érzek?

Figyelt kérdés
Közös megegyezés alapján úgy döntöttünk, hogy szakítunk, mert nem működnek köztünk a dolgok. De egyikünkben sincs harag, és "barátok" maradtunk. Azonban ezek után én már nem vagyok annyira empatikus vele szemben. Ha gondja van, ha segítségre van szüksége segítek, de közel sem vagyok annyira odaadó mint régen, közel sem áldozok annyit, hogy segíthessek, mint azelőtt. Ha megosztja a problémáját, akkor meghallgatom, támgoatom, de neki kell megoldania, és nem kell részt vállalnom a terhéből. Jogos érzések ezek? Vagy bunkóság amit művelek?

2018. szept. 23. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jogos. Minek ugranal rogton amikor futtyent egyet.
2018. szept. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
8%

*Vagy bunkóság amit művelek?


Eléggé, barátnak mondod magad, miközben magára hagyod, akkor mond meg szegény pasinak, hogy ne beszéljen neked, mert nem érdekel. Nem lenne egyszerűbb és őszintébb? és tisztább? mint barátot játszani...

Ez nem egy egyenes dolog..

2018. szept. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
8%
2+ A barátok, ha kell, akkor az utsó falatjukat is odaadják a másiknak. Ha helyzet van. Ezért barát, a barát. Ha már barát.
2018. szept. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
96%

Egyáltalán nem bunkóság. Lelkiekben támogatod. De, ha 100%-ban odatennéd magad, akkor tulajdonképpen úgy szakítanátok, h a jót kivenné belőled, amire meg nem kellesz, arra keres mást... Szép lassan muszáj a köteléknek elvágódnia.

Ezt a szakítás utáni maradjunk barátok részt nem tartom egészségesnek.

2018. szept. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

De, ha 100%-ban odatennéd magad, akkor tulajdonképpen úgy szakítanátok, h a jót kivenné belőled, amire meg nem kellesz, arra keres mást..


Tökéletesen egyetértek.

2018. szept. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!