Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 2 év után ghostingolt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 év után ghostingolt a párom. Olyan rosszul vagyok hogy már ma majdnem összeestem.2 hónapja történt. Mit tudok tenni hogy ne legyek ilyen összetört? Nagyon rossz hogy nem tudom mit rontottam el, miért lett vége.

Figyelt kérdés
2018. szept. 24. 20:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%

Magyarul ezt miért nem lehetett ki írni?


Mit csináltál vele, hogy ezt a módszert választotta veled szemben?

2018. szept. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
40%

Mondtad a száddal, hogy "azt csinálsz amit akarsz"?

32/f

2018. szept. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Már kérdezted egyszer.

Ha ő nem akarja, nem fogod tudni lezárni magadba és ne is próbálj magyarázatokat keresni.

Hidd el, jön ő még a te utcádba. .

2018. szept. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Kiderült hogy megcsalt. Megbeszéltük,megbocsátottam. Ő hozta fel utána hogy Kiderült hogy megcsalt. Megbeszéltük,megbocsátottam. Ő hozta fel utána hogy költözzünk össze. Örültem neki.
2018. szept. 24. 20:58
 5/16 A kérdező kommentje:
Én hülye valamiért megkérdeztem tőle hogy volt-e más is. Azt mondta amiért nem hiszek neki igen. Írtam neki (külföldön volt) hogy hibáztam hogy nem hittem neki,tanulok belőle,nem akarom elveszíteni .Erre már nem válaszolt,de megnézte.
2018. szept. 24. 20:58
 6/16 A kérdező kommentje:
#2 Nem mondtam ilyet
2018. szept. 24. 20:59
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Valamit tud ez a pasi. Megcsal, es ugy hozza ki, hogy te hibaztal mert nem bizol benne, es meg te tepersz utana.

Csak annyi a kerdesem, why?

2018. szept. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Wow, megcsal, és még neki áll feljebb? :D
2018. szept. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Te nem akarod elveszteni azt aki megcsal....hokkké, hol az eszed?
2018. szept. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat, hogy ezt írom, de: ÖRÜLJ NEKI! Egy ilyen "férfi"-tól jobb is megszabadulni.

Szerintem amúgy nem rajtad múlt, nem veled van a baj! Egyszerűen csak ilyenek.

2018. szept. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!