Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Érdemes érte Küzdeni? És...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes érte Küzdeni? És vissza szerezni?

Figyelt kérdés

én 30 vagyok a párom is 30

Lényeg augusztus elején szünetet kért tőlem,rá egy hétre szakítót vele mert beleszerette a 50-éves főnökébe. A hölgy Szarvasi de Orosházán dolgozik. Minden jó volt a kapcsolatunkban de ö azt mondta , hogy júniusban már gondok volta előszór akibe bele szerette zaklatta és ettől kikészül , én végig mellette voltám segítettem neki de sajnos, beleszerette a zaklatójába, egy csoki és SMS-ek miatt. Elöte beszéltük a összeköltözés meg minden Boldog volt nem voltak jelek, Most kiderült talált állás Pesten és feljön dolgozni de már ,ő azt mondta lezárta ez egészet. 2 éve voltunk együtt, van értelme harcolni még, megörülök érte , mindenki azt mondja időt adja, de keresném, mindenki azt mondja avval csak magam alatt ásom a fát. Ismerkedésünk közbe a jövőjéről beszélt, gyerek stb , minden jó alakult de ö feladta. facebook letiltatom, hiányzik, írogatnék neki de makacs mit kénne tennem ? Megörülök , olyanokat mondót , hogy érzelmileg nem függ senkihez, meg én nem hibáztam . De fáj Tanácsot kérek, és normális komenteket. elnézés a helyesírásért, de sokáig voltam külföldön és így keveredett . Féleleme hogy egyedül maradok , Segítsetek mert szeretem. vissza szeretném kapni de úgy érzem ha harcolok csak rosszabb lesz. Köszönöm hogy meghallgattattok



2018. szept. 25. 09:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted azt, ha megaláznak, akkor érdemes visszaszerezned.Így ez a vágyad maximálisan ki lesz elégítve.
2018. szept. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egy lépést nem tennék érte a helyedben.
2018. szept. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%

Dettó...véletlenül se...AMugy is ha egy kapcsolat szétment sose akard vissza csinálni mert nem lesz ugyan az mint az elején akármilyen jó volt..Kicsit olyan ez mint a kedvencek temetője.. :D

Ha a fenti szabály nem élne akkor SE...Ez a nő elhagyott egyszer egy másik pasi miatt..ha most vissza szerzed mi lesz a biztosíték h nem teszi meg újra?Honnét fogod tudni h télleg vissza szerezted vagy csak nem ment galyra a másik kapcsolata és gyorsan vissza menekül hozzád amíg nem jön valaki jobb???

Oké lehet csak mérgező gondolatok de amint ilyenek a fejedbe másznak életbe lép az első szabály amit mondtam...ÉS fix h magadtól is ki fox találni ilyeneket...A bizalom oda lett a hűség is kb akkor ott már nincs miről beszélni.

2018. szept. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, csak nehéz 6 évig nem volt senki és ez hiányzót, most meg 2 hónap alatt mint egy kártyavár össze dölt, elfogadom a tanácsot nehéz , de igen ezt javasolták, és hogy ne alázam magam, kérdés érdemes az hogy neki ártsak, bosszú vágy de az se éri meg mi ? Sokszor ezen gondolkodom , de imkább azt momdom hogy pusztuljon bele az életébe ezt inkább kívánom . Köszönöm a sok választ még szívesen meghalhatok mindenkit, mert nehéz
2018. szept. 25. 12:20
 5/12 anonim ***** válasza:
A bosszú ideig-óráig kielégítő lehet, de a történteken nem fog változtatni kérdező.A legelegánsabb az, ha szépen kitörlöd az emlékezetedből egy életre.
2018. szept. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Kérnék még egy tanácsot, miatta költöztem albérletbe , 150000 keresek az albi mindennel együt 85000ft , nehéz egyedül , de 30 vagyok nem akkarok szülökhöz vissza menni , kérdés Ne hagyjam ott az albi?
2018. szept. 25. 12:34
 7/12 anonim ***** válasza:
Erre a nőre nenpazarold az időd. Elhagyott ő nem szeret téged kicsit sem. Én nem hagynám az albit. Keresnék egy társat nőt és felesbe megoldanátok vagy ha nem akkor egy lakótársat.
2018. szept. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen köszönöm , felnyitottátok a szemem , és lezártam elöbb irhatam volna ide , nem , az albiban maradok és jobban spórolok majd köszönöm hogy meghallgathatok.Féltem hogy nevetsséges leszek , de jó tanácsokat kaptam sajnos tapasztalan voltam de már látóm és köszönöm azt hogy mit a hó és mitt kellett tennem sziasztok :)
2018. szept. 25. 21:45
 9/12 anonim ***** válasza:
ne alapozz párkapcsolatra, az nők 90%-a gyarló és csak a saját érdekeit nézi, amíg úgy érzi jó veled valamiért addig veled van, közben keresi a "jobbat", majd lelép az éppen ideálisabbal. kompromisszumokra, megoldásokra 2 ember képes. a válások 75%-át nők adják be. igyekezd megteremteni magadnak amire szükséged van, ha valakinek nyújtasz belőle akkor nyújtasz, ha nem akkor nem. magadat tedd rendbe, aztán hajrá!
2018. szept. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen, csak életenben másra nem vágytam vagy vágyok egy társra, egyke vagyok és szülökel voltam, 6 évig nem volt senkim,és amikor minden megvan csak az a egy hiányzót megvolt , de most rossz egyedül magányosan , most már nem érzek iránta de félek mi lesz . Igen kezdem magamat rendbe tenni . De lelkem érzi hogy egyedül van pedig vanak barátok és család de mégis az a pici . De majd lesz remélem hamarab . Boldog akkarok leni ez hiányzik köszönöm mindenkinek ugazábol ez volt a legkomolyabb kapcsolatom ez van ilyen a sors és jó mert a csaj nem éret meg a dologra és jobb hogy most történt mert lehet késöbb roszabb lett volna
2018. szept. 26. 08:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!