Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » "Ex"-nek tervezett ajándék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Ex"-nek tervezett ajándék átadása új barátnőnek?

Figyelt kérdés

Azért van idézőjelben, mert igazából nem is volt igazán komoly párkapcsolat, a hivatalos időszak is kb. 1 hónapig tartott.


És hát elkészítettem az ajándékot (Harry Potteres édesség + dísztárgy), találtam egy aranyos plüss, ami magamra emlékeztet, neten rendeltem egy Egy Gyűrűt (Gyűrűk Ura), majd mielőtt átadhattam volna, dobott.


És a kérdésem az, hogy:


A következő lánynak, ha szintén szereti a harry pottert odaadhatom még azt a tárgyat? Vagy nem, de az ötletet megint elsüthetem, feltéve, hogy neki is nulláról megcsinálom megint?


És ha a Gyűrűk Úrát akkor meg a (még meg sem érkezett) gyűrűt? (Nekem már van, és háát ... egy második felesleges)


És az aranyos plüss? Ha találnék egy szinte teljesen ugyanilyet valahol, akkor megvenném és a következő és az azt követő lánynak is ilyet adnék, szóval akkor már miért ne? Csak azért, mert eredetileg másnak szántam?


Én is kaptam már egyik ex-emtől olyan dolgot, amit valaki másnak szánt évekkel ezelőtt, de tudta, hogy én örülnék egy ilyennek, így nekem adta, én pedig örültem neki.


Szóval mi a véleményetek erről?

Mennyire általános ennek az elfogadása? Azt nem szeretném, hogy szóba kerül valahogy, és akkor nem mondhatom el, hogy eredetileg másnak szántam. Vagy ez az egyetlen lehetőség, ha nem akarok megszabadulni/örökké válaszolni olyan kérdésekre, hogy miért van kettő gyűrűd, miért van itt ez az aranyos plüss, pasi létedre, stb? :D


2018. szept. 25. 09:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha olyan dologról van szó, amit szeretek, engem se zavar, ha másnak szánták eredetileg és ki sincs csomagolva.
2018. szept. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%

Azért neki ne mond el másnak szántad.!!

Ha be van csomagolva add át.

2018. szept. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem odaadható, csak ne említsd meg, hogy nem neki volt eredetileg.
2018. szept. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Én is oda adnám valami remek kitalált szöveggel DE A BÜDÖS ÉLETBE MEG NE TUDJA MÉG VÉLETLENÜL SEEEEE!!!!Neked is furán eshetne elég érdekes szitut tud produkálni...ki dobni sincs sok értelme mert a kövinek újra elkészited ugyan azt az megint csak olyan h naaa...és lehet h még örülne is neki...
2018. szept. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Ez aztán brutálisan sóher kerdes xd
2018. szept. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez nem annyira személyes, hogy ne adhatnád oda. Csak ne tudja meg, hogy nem neki szántad elsőre.
2018. szept. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Annak semmi értelme, hogy tök ugyanazt megcsinálod kétszer. Itt nem az a lényeg, hogy azt a darab tárgyat másnak szántad, hanem az, hogy más inspirált rá. Szerintem egyébként nem baj, legalábbis ilyen kisebb kevésbé jelentősebb ajándéknak lehet, csak tényleg ne mondd el hogy másnak szántad. Nekem az első komoly barátom egy könyvet adott egy sorozatról amit amúgy nem nézek, meg valami csokit amit nem annyira szeretek és egy nagyon büdös parfümöt. Mind eddig semmi bajom nem lett volna ezzel, hisz nem várom el senkitől, hogy pontosan tudja mire vágyom, amúgy se nagyon hangoztatom, de beközölte, hogy amúgy ezt mind az anyukája kapta, csak neki nem kellett. Na ez szarul esett. És tudom, hogy nem volt gazdag meg meg is értem, de az rossz volt, hogy nem foglalkozott azzal, hogy meglepjen. Ha vett volna egy sima táblás csokit amiről tudja, hogy a kedvencem(még csak nincs is luxus igényem ebben, milka csokiból rengeteg van amit nagyon szeretek) annak sokkal jobban tudtam volna örülni.
2018. szept. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!