Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Megromlott a kapcsolatunk....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megromlott a kapcsolatunk. Neki megtetszett más és minden korulotte forog ezért könnyen elengedett. Fellángolás?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben sokat veszekedtunk a párommal. Bármilyen hülyeségen. Aztán szünetet kért tőlem ami furcsa volt mert sose bírta nélkülem. Megtudtam az egyik ismerősömtől, hogy egy másik lány után epedezik, nyomoz utána, teljesen megszállottja lett, de egyszer se beszéltek még ráadásul a lánynak van pasija és gyereke is már. Eddig vartam rá, ezek után már nem kellene nekem. Az érdekelne, hogy ez csak valami fellangolas és ha elmúlik eszébe fogok jutni vagy komolyan beleszeretett egy ismeretlenbe és engem teljesen el is felejtett? 5 évet voltunk együtt és ameddig nem jött ez a lány addig állandóan velem akart lenni, pánikolt, hogy oldjuk meg nem tud nélkülem élni majd egyik pillanatról a másikra meglatta azt a lányt és ennyi voltam..

Érthetetlen az egész azért vagyok kíváncsi a velemenyetekre


2018. szept. 25. 15:59
 1/6 A kérdező kommentje:
Én megmondtam neki ezután,hogy vége van erre ő volt felhaborodva meg, hogy ő nem ezt akarja stb.
2018. szept. 25. 16:03
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyelőre csak meg fellángolás.
2018. szept. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Érdekes történet. Ha a kiszemelt nőnek van gyereke és párja, sőt még nem is ismeri akkor jó hülye hogy 5 éves kapcsolatot rúgott fel veled. Ha rám hallgatsz nem pazarolsz rá több időt, mégha meggondolja magát és vissza menne hozzád akkor sem. Éljen csak az álomvilágába az álomnőjével. Majd tanul az esetből, ha értelmiszinten van....
2018. szept. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
előzőnek igaza van, iszonyú sok ember keresi az "álomvilágot", s van aki sosem ébred fel még :| (sajnos az önös érdekek, a nekem jár a legjobb, a boldogság, stb... vezérli őket)
2018. szept. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Átérzem a helyzeted, ugyan ez történt velem is.

7 év és egy eljegyzés utan meglátott egy másikat a munkahelyén es messengeren szakitott velem.

Pokol...

Lehet fellángolás is..de ha vissza akarna jonni ne engedd! Mi lenne utana? Mindig attol rettegnel mikor hagyna el ujra?

(Bocsi telorol vagyok)

2018. szept. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem ezt nem is mondta, mástól tudtam meg. Nekem annyit mondott, hogy idő kell neki és várjunk és nem ertettem, hogy bírja nélkülem. Hát más elterelte a figyelmét.. Aztán áradt belőle a ketsegbeesettseg és úgy beszélt erről az egeszrol mintha egy semmiseg lenne.
2018. szept. 26. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!