Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Részeg ember igazat mond?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Részeg ember igazat mond?

Figyelt kérdés

Ismerkedtem egy fiúval és nagyon megkedveltük egymást. Már mondhatni kezdtünk szerelmesek lenni. De nem tudtunk eleget találkozni mert messze lakunk egymástól. Megbeszéltük, hogy hagyjuk az egészet mert úgyse működne így.

Pár hét múlva részegen felhívott hajnalban és szerelmet vallott. Másnap már vissza se írt és nem foglalkozott velem. Megint eltelt egy kis idő és megint megkeresett részegen. Másnap ugyanúgy leszart. Azóta semmi. Nem tudom eldönteni, hogy tényleg szeret e vagy csak az alkohol beszélt belőle...én nem keresem meg mert szerintem eleget erőlködtem. Mit gondoltok?


2018. szept. 26. 17:37
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Részeg ember mondhat amit akar...szaladj tőle messzire!
2018. szept. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Én tudok részegen hazudni, szóval néphiedelem megcáfolva. :D
2018. szept. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltetlen.

Amugy meg nem mindegy? Reszegen hivogat, jozanul nem. En letiltanam ezt az alkoholproblemas alakot.

2018. szept. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én orbitális baromságokat hordok össze részegen. Rég voltam már utoljára, nem szoktam részegségig inni, de legutóbb például saját sztoriként meséltem el valamit, amit egy sorozatban láttam, úgy, hogy közben teljesen meg voltam róla győződve, hogy velem történt meg.. Fogtam is a fejem másnap. Ez a "részeg ember mindig igazat mond" mondás egyáltalán nem mindenkinél igaz.

Egyébként rém egyszerű a képlet, soha ne azt nézd, hogy ki mit mond (akár részegen, akár józanul), egyedül az számít, amit tesz. Ebben az esetben pedig elég egyértelmű, hogy annyira nem érdekled, mint amennyire szeretnéd.

2018. szept. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A mondás nem igaz.Élő példa vagyok erre.Csak józanul mondok igazat (ha akarok).Ittasan felerősödnek az érzelmi dolgok,nem szeret,nem akar tőled semmit.
2018. szept. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Azt mondják a részeg ès az ideges ember mond igazat.Lehet igazat mond részegen es tiszta fejjel nem meri fel vállalni az érzelmeit.
2018. szept. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlen. Részegen az ember azt is elhiszi magáról, hogy jól énekel vagy jól táncol.


A legnagyobb gond ezzel az, hogy csak részegen mondja, ha tényleg komolyan gondolja, akkor józanon is így kéne hozzád viszonyulnia, ha tényleg akar tőled valamit. Egyébként nem azt mondom, hogy hazudott, valószínű, hogy érezhet irántad valamit, de közben úgy érzi, hogy a távolság miatt ez nem működne köztetek. Gondolom józanul jobban meg tudja tartani tőled a "távolságot", mint részegen.

2018. szept. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha józanon nem keres akkor valószínüleg szeretne egy kapcsolatot de nem veled.
2018. szept. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!