Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mivel lehetne elterelni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehetne elterelni a gondolatokat az exről?

Figyelt kérdés

A sors ironiaja hogy en szakitottam, rengeteget gondolkodtam a kapcsolat alatt a szakitasrol, aztan egy hazugsag utan megleptem a dolgot, bar meg volt utana egy kis kozos egyuttlet de mar 1 honapja kulon vagyunk teljesen, azota mondtam hogy hagyjuk inkabb egymast hisz nem erzem azt mint reg.

Nem is volt baj, marmint ennyire nem, mint most. Mason se jar az agyam csak rajta, se a celjaimmal, se tanulas se munka semmi nem erdekel jelenleg mar jo par napja. Probalom magam elfoglalni, hogy ne gondoljak ra de nem megy. Napi tobbszor is elmegyek setalni egyet hogy kiszelloztessem a fejem de mar ez sem segit. Telefon szerint tegnap is 16 kilometert setaltam.. masik dolog a pia, a sorozes minden este lecsuszik par sor hogy valami eletkedvem legyen. Mindenem az edzes, minden nap edzek, de ugy kihat erre is az egesz hogy minden nap megerolteti megindulni es edzeni, bar utana az endorfinlöket miatt jol erzem magam egy darabig.

Ugy erzem hogy nem kellek senkinek, akinek kellenek azt pedig en nem szeretnem, o volt az akinek kellettem, de lehet ennyi ido utan mar ugy allna hozzam hogy hiaba nagyon szeret inkabb szenved o is meg valamennyi idot csak felejtsen el.. bar mindig utanam jott ha ment a drama es mindig k kezdemenyezte a folytatast de mar nem tette ezt meg azota.

Tudom hogy ismet rossz lenne egy ido utan a kapcsolat es tudom hogy ugyan azok az altalanos nem megoldhato problemak jonnenek elo mint anno es csak mergeznenk egymast még ha nem is rogton az elejen, de egy ido utan biztos, megis ugy hianyzik hogy belehulyulok. Olyan maganyos vagyok hogy sosem ereztem ilyet. Hiaba van millio haverom es ismeros akikkel csinaljuk nap mint nap a programokat, ok, ha elpanaszolom a bajaimat ugyis csak meghallgatnak es aztan ennyi, igy viszont felesleges barkinek is a hangulatat rontani az en kis gyerekes fajdalmaimmal.

Nehezen de probalom magam tartani hogy ne keressem őt most en.

Mindenre szamitottam, de erre, hogy ilyen szinten hianyozni fog es csodtomegnek fogom magam erezni azt nem gondoltam volna.


2018. szept. 27. 12:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Én is próbáltam mindent.Egy biztos hatásos és gyors hatás.Egy másik nő,megkönnyíti.
2018. szept. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen. A par het alatt mindig kepbe jott 1-1 lany de csak par napra aztan felhagyott valahogy mindig. Akkor kicsit jobban ereztem magam, de fura mondom nyilvan most nincs senki akivel lehetne valami, maskor kapcsolat alatt udvaroltak a nok folyamat, most meg le se sz4rnak.
2018. szept. 27. 12:49
 3/10 anonim ***** válasza:
Mert érzik rajtad, hogy akarod, szükséged van rájuk.Szard le őket jönnek ,hülye ősi női ösztön, nekik ez kell.
2018. szept. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hobbi
2018. szept. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Beleöltem az időm nagyrészét a programozásba és most már nem csak, hogy túl léptem rajta, de van egy termékem is, ami pénzt termel :D
2018. szept. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#3 igen ezt eszrevettem. Mikor nem erdekelnek mert vagy van nom vagy csak a celjaimra koncentralok akkor koslatnak utanam, most viszon hogy lent vagyok mentalisan igy valahogy biztos megerzik mert szabalyosan kerulnek engem.

#4 irtam hogy az edzes a hobbim, bar az tobb annal, mindenem a testepites, ami heti 7 napot igenyel, szoval ja, kellene egy masodlagos hobbi, de egesz nap azt sem lehet csinalni.

#5 ezt szeretem es gratulalok, tudom az ilyet tisztelni. Ha nem vagy rest megdobhatsz par tanaccsal ami hasznomra lehet barmilyen teren, var a programozashoz semmit sem ertek, de mas formaban hatha tudnek hasznositani valamit. :)

2018. szept. 27. 19:56
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kene így kijelentened ezt h mindig ugyanazok a problémák jönnének. Nincs olyan amit nem lehet megoldani. Inkább itt az akar adom van a hangsúly. Meg akarom e oldani. Vagy nyug és tovább lépek inkább. Fontos e annyira a másik h megoldjam? Ha fontos leszaarsz minden hülye problémát és megoldod amit kell. Ha most érzed h kell neked akkor cselekedj mert aztán lecsapják a kezedrol. Írj neki és mondd el mit érzel. Hidd el jól fog esni neki.nem kell felni.
2018. szept. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Itt olyan problemakrol van szo, amiknek a megoldasa nem rajtam mulna. 1 eves kapcsolat alatt nem sikerult tobb dolgot sem orvosolni 2 szakitas aztan igergetesek sorozata utan sem. Olyan alapveto dolgokrol van szo, amik egy normalis kapcsolatban teljesen atlagosnak mondhatoak, ezeket pedig en elvartam volna, de o beerte mindig minden teren a legminimalisabbal es ez szamomra nem eleg. Lehet itt szo szexrol vagy egy sima oszinte beszelgetesrol, amin latom hogy nem oszinte, ha pedig valami nem 100%os legalabbis nem probalunk erte tenni, illetve csak az egyik fél, akkor szerintem nincs ertelme.
2018. szept. 27. 23:27
 9/10 anonim ***** válasza:
Én úgy látom,hogy kicsit nagyok az elvarasaid,és pont te nem teszel meg mindent. Kompromisszumot kell kötni,de itt csak kifogások vannak. Ő nem tesz meg semmit. Nem őszinte a beszelgetes. Te őszinte voltál vele mindig?
2018. szept. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Be kell valljam nem, de azt teljesen joindulatbol tettem, mint mikor hizott 5 kilot es latszott rajta, akkor probaltam neki bujtatottam segiteni kajalas es mozgas teren. Nem voltam oszinte hogy zavar a hizasa, pesig zavart, de lattam rajta hogy bantja a dolog es ezert "becses hazugsagként" probaltam takargatni a valos velemenyem. Az o oszintesege pedig ott bujt ki, amikor hazudott, hogy nem talalkozott soha az exevel, erre fel napi szinten is beszelgettek egy idoben, ezt is kideritettem es ekkor szakitottam, de utanam jott es kimagyarazta magat. Gyenge sz4r voltam es most is ugy erzem magam emiatt es amiert rossz a kozerzetem az egesz kapcsolat okozataként.

Az o oszintesege ott is kimerult, amikor nen akarta elmondani hogy mit probalt ez exen segiteni, mert allitolag valtozni akart a csavo es ezert talalkozott vele mert sajnalta es segiteni probalt rajta, de azt nem mpndta el hogy min kell segiteni az exere valo tekintettel. Na szoval akkor ha o az exe bizalmas dolgait tobbre tartja annal, minthogy nekem elmondja, akkor nem tudom mirol beszelunk, itt is ketsegbe vagyok esve hogy vajon szeretett e o oszinten vagy sem, mert ilyet azzal akit szeretek nem teszek meg. Illetve azt pl megteszem hogy senki masnak nem adom tudtara a problemajat olyan embernek, akit szeretek, o pedig az exe peoblemajat volt keptelen nekem elmondani.

2018. szept. 28. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!