Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Vajon tenyleg ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mátéé98 kérdése:

Vajon tenyleg ilyen?

Figyelt kérdés
Baratnom 3 ev utan szakitott velem,2x megcsalt de utana mindig nagyon szerelmes volt belem... en szunetet tartottam 2 hetig hogy lekuzdjem ezt az egeszet majd utana kiszeretett belolem es elhidegult... en most jottem ra hogy nagyon szeretem,de viszont van mar neki egy csavoja aki irant erez valamit,es beszeltem vele aztmondta mar nem akar semmit,max majd meg idovel lehet osszehoz minket az elet.. szerelmes vagyok belé de ossze fog jonni a masikkal mert hogy vele most boldog es a masik a csillagokat is lehozna erte.. de telon beszeltunk szakitas utan 2 nap alatt 6 orat es becezgetett,meg majdnem atmentem dugni hozza mert annyira kilett ahogy beszeltunk rolunk,sztetek hosszi tavu lesz neki az a csavo,vagy majd ot is atdogja baszni?.

2018. szept. 27. 18:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezt már kiírtad egyszer, egy csomó jó tanácsot kaptál, de ezek szerint csak irkálsz, mert ha megfogadtad volna, akkor nálad lenne most is a kislány.
2018. szept. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!