Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért nem tudok túljutni rajta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok túljutni rajta?

Figyelt kérdés

8 évig voltunk együtt, tavaly nyáron közösen hoztuk meg a döntést, hogy vége. Úgy váltunk el, hogy bármikor számíthatunk a másikra, és azóta is havonta egyszer egymásra írunk, hogy ki hogy van. Nekem most március óta van egy kapcsolatom, és szeretem nagyon a jelenlegi a páromat, nagyon jó vele, pont azt találtam meg, ami az előző kapcsolatomból hiányzott.

Mégis rengeteget gondolok a volt páromra, sokat sírok, hiányzik. Soha nem tudnám újra kezdeni vele, de annyira hiányzik a múlt, a közös életünk. Nem tudom elengedni. És ez nem fair a mostani párommal szemben, ezt jól tudom. De tényleg szeretem őt, és vele akarok lenni, csak a múlt elengedése egyszerűen nem megy. Hogy tudnék túljutni rajta?


2018. okt. 1. 17:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Sehogy, majd hozzászoksz évek alatt. Lesz a lelkednek egy része, ami a múltba marad..a többivel meg éldegélsz.. Csak akkor lesz neked nehéz, mikor kiderül előtted is, kétséget kizáróan, hogy a másik oldalnál (exférfi oldal) ugyan ez van, pepitában mint nálad. Na az egy kemény helyzet. Azon nehezebb lesz túljutnod.Az több időbe fog telni, mire megemészted.
2018. okt. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Talán nem kellene erőltetni ezt a havi levelezést... Sajnos amíg visszafelé tekintesz, addig nem tudod élvezni a jelenlegit. A múlt biztos szép volt, de nem mutat a jövőbe, ha nem voltak közös céljaitok. Ez így csak nosztalgia...
2018. okt. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
így jár akinek semmi sem jó (a másik oldalt is beleértve). úgy gondoltad majd egy új kapcsolat megoldja a te problémáid? a választás szabadsága sok emberre rossz hatással van, ez van amikor visszanyal a fagyi. (bocs a nyers szóhasználatért)
2018. okt. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!