Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 4 éves kapcsolatot és egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 éves kapcsolatot és egy csúnya szakítást mennyi idő körülbelül kiheverni? Van erre valami jó tipp?

Figyelt kérdés
Már egy jó ideje szétmentünk, neki is és nekem is új párom van már, de múltkor adtunk vissza egymásnak pár cuccot, és mindketten nagyon kiborultunk, bár ő ezt meg is tudja sajnos játszani. Nem szeretem már, mert most is bűntudatot akart kelteni bennem, pedig ő hagyott el engem, nagyon csúnyán, úgy, ahogy senki sem érdemli. Azóta eléggé magam alatt vagyok. Hogy lehet ezt elfelejteni? Az új párom sokat segít, neki is volt 4 éves kapcsolata, de ők soha többet nem beszéltek. Mi is csak nagyon ritkán. A kapcsolat teljes megszakítása a megoldás? Vagy hogy jöjjek ki ebből a gödörből? Ti hogyan tettétek túl magatokat a hosszú kapcsolat utáni szakításon?
2018. okt. 3. 11:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Még mindig éreztek egymás iránt. Vajon jó döntés lesz később az amiben most élsz?
2018. okt. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kérdésedből kiderül, hogy az exed jár a fejedben, főleg a kiborulás részből. Én is találkoztam exemmel a szakítás után pár hónappal, nem borultam ki. Max. olyan kontextusban jutnak eszembe (ritkán) az exeim, hogy "szép volt, jó volt, de jó, hogy vége lett". Én minimum fél évet szoktam várni egy szakítás után, mielőtt újra nézelődni kezdenék. Ennyi a minimum ami kell a regenerálódáshoz. Friss szakítás után nem frankó egy új kapcsolat szvsz.
2018. okt. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi most 5 és fél év után szakítottunk. Nekem egyik legnagyobb rémálmom, hogy soha többé nem beszélünk. Talán furcsa, de hogyha tényleg nem szeretne a párjaként tudni, akkor is megmaradhatnánk jó barátok. Persze, ő ezt nem akarja, még le is tiltott azonnal. ^^"
2018. okt. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Talán furcsa, de hogyha tényleg nem szeretne a párjaként tudni, akkor is megmaradhatnánk jó barátok. "


Ez nem igaz. Azért nem igaz, mert te sosem a barátja akarsz majd lenni, hanem több. Ugyanígy voltam én is nemrég. Rájöttem, hogy minden kapcsolatot meg kell vele szakítanom, különben bele fogok halni, hogy folyton csak reménykedek. Mi ráadásul néha le is feküdtünk egymással szakítás után, és annál borzalmasabb érzés nincs, mint amikor este a karjaim között aludt el, majd reggel felkeltünk, és mintha mi sem történt volna, puszi-puszi, elköszönés és ment mindenki a dolgára... Fuhh, mindegyik ilyen után két napig zombi voltam a szomorúságtól.


Szóval amikor láttam, hogy elkezdett neki alakulni komolyabban egy srác, akkor kiléptem az életéből, persze erről azért értesítettem :D

Először csak megkértem, hogy tényleg a szó szoros értelmében soha többet ne keressen, majd amikor egyszer átküldött egy amúgy segítő szándékú, de egyáltalán nem élet-halál kérdése linket, akkor még egyzer leírtam neki, immáron szájbarágósabban, hogy nekem az mennyire rossz, hogy ha ő ilyen linkecskékkel mindig elölről kezdeti velem az elfelejtését, majd ezután letiltottam. Nem csak Messengerről, hanem a Facebook-os tiltással, telefonszámát csak azért hagytam a névjegyzékben, hogy azt is totális feketelistára tehessem.


Muszáj neked is ezt tenned, kérdező. Nem feltétlenül a harag miatt, szimplán a saját védelmed érdekében.

2018. okt. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!