Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Vissza akarom kapni az exem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza akarom kapni az exem, de ő azt hiszi már régen lezártam. Most ez tényleg jó így?

Figyelt kérdés
A végén már sokat veszekedtunk, hulyesegeken és olyanokat vágtam a fejehez, hogy én már lezártam a dolgot, de persze nem, szóval elkezdtem teperni de az se segített semmit csak még jobban tavolodott tőlem és időt kért. Én idióta meg olyat írtam neki, hogy tiszteletben tartom a donteset és elengedem , ott kicsit ketsegbeesett, azzal már nem is foglalkoztam, de közben az a terv, hogy majd egy hónap múlva megkeresem és azt olvastam erről, hogy ez a legjobb út, hogy visszaszerezzuk a másikat. Na igen,de ettől pont az, hogy a másik tovább fog lépni,nem? Viszont próbáltam már konyorogni és jelenleg csak ideges lett tőle szóval nem kereshetem fel.
2018. okt. 3. 13:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Az a legegyszerűbb, ha ezeket a nagyon jó "hogyan szerezzük vissza..." tanácsokat, trükköket kidobod a kukába, felhívod az exed, hogy szeretnél vele beszélni. Elmentek és elmondasz mindent. Hogy rossz volt, hogy veszekedtetk, hogy feleslegesen taktikázgattál. Szeretnéd újréíteni az egészet, ha ő is benne van. Azt vársz.


Én ezt tenném a helyedbe. A többi kukába dobott idő csak.

2018. okt. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha vele akarsz lenni akkor ne ilyen ostoba "taktikázást" csinálj, hanem ülj le vele és beszéld át a helyzetet. Ennél rombolóbb taktikát, mint hogy megvárom, hogy a "másik fusson utánam" nem igazán tudnál alkalmazni.
2018. okt. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Így jár az, aki folyton játszmázik, manipulál és hazudik, ahelyett, hogy értelmes ember módjára egyszerűen, egyenesen, korrekt módon kommunikálna.
2018. okt. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%
Igen itt tisztába kéne tenni a dolgokat, de alapvetően, bármi is legyen a "végeredmény"... úgyhogy az 1#-es válaszolóval teljesen egyetértek.
2018. okt. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Próbáltam vele beszélni, de nem lehetett. Ezért maradt már csak ez.
2018. okt. 3. 15:13
 6/10 A kérdező kommentje:
Már megtettem amit az első válaszolo is írt. Az volt rá a válasz, hogy ő most nem hisz nekem és dühös és idő kell, ha harcoltam érte akkor az volt a baj, ha nem akkor meg az. Így maradt végül az, hogy megmondtam neki, hogy tiszteletben tartom a donteset és bekenhagyom. Ez se tetszett neki. Akkor még utoljára megkertem, hogy akkor Beszéljünk meg, hogy mit akarunk, azt mondta, hogy nem tudja. Tudom, hogy ha most megkeresem megint nem érek el vele semmi jót csak hisztizni fog. Ezért szeretném "idővel".
2018. okt. 3. 15:18
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
ejj mindha a volt feleségem hallottam volna. ő azért akart elhagyni, mert túl sokat dolgozok, majd mikor letettem az extra munkát, akkor meg azért mert nincs pénz. csinálhattam én bármit, a végeredmény ugyanaz... én is azt tettem amit te, könyörögtem, ő nem hisz nekem, nem érzi... (hozzá teszem ő meg nagyívben tojt a másikra), majd mikor ez tudatosult bennem, belesz*rtam az egészbe, akkor kicsit megszeppent ő is, majd szépen lassan menekülőre fogta. nem tudsz mit csinálni a nőkkel, nekik nem 1 ember kell mindenestül, hanem egy álomkép. ebbe belerondítottál, tehát nem te vagy a fehér herceg. ennyi
2018. okt. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Mivel az egyenes őszinte beszéd már kihalt a kapcsolatokból így marad a taktika meg a játszma. Az élet bonyolult? Nem! Ti teszitek azzá!


(Ha meg ex akkor ex. Nem véletlen a vége nem?)

2018. okt. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Amit tettél az elég volt.


ÉS fejezd is be ezeket a marhaságokat, nem vezet semmire, ezt unatkozó okoskodó emberek írják.


Ha nem vevő rá és úgy tűnik nem, akkor nem kell erőltetni.

2018. okt. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Játszmázol meg hazudozol. A helyében én is elküldenélek a búsba.
2018. okt. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!