Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan felejtsem el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el?

Figyelt kérdés

Pár nap különbséggel 6 évig voltam együtt a párommal. Nem volt felhőtlen a kapcsolatunk, de rossznak nem mondanám, összeszokott kis páros voltunk, együtt éltünk. Kisebb vitákból lett egy felelőtlen döntés, a szakítás.

Lassan 1 éve szakítottunk, sokáig beszéltünk, mert nem rosszban váltunk el, de már pár hete nem beszélünk (szerintem van valakije, ő dolga, örülök, ha boldog, csak ugye nekem most így még rosszabb, hogy egyáltalán nincs az életemben).

Folyamatosan azt érzem, hogy ideiglenes életet élek, nem vagyok teljes, hiányzik az életem része, még mindig ugyanúgy szeretem, mint szakítás előtt, hiába az eltelt idő...

Vajon mikor jön el, hogy elfelejtem, vagy mennyire normális ez, hogyan segítsek magamon?

Természetesen nem akarok új kapcsolatot, ha van is ilyen közeledés, gyorsan megszakítom a folyamatot, nem vagyok felkészülve még...


2018. okt. 6. 16:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Ugyan ebben a cipőben járok. Tegnap szakított velem a barátom 5 és fél év után derül égből villámcsapásként.

Igazából... Én most abban reménykedem, hogy csak egy szörnyen rossz napja volt, és minden helyreáll. Bocsánatot kér a viselkedéséért, amiért gyakorlatilag kidobott, és újra kibékülünk.

Újat én sem akarok semmi féleképp. Őt találtam az igazinak, őt is szeretném újra magam mellett tudni.

2018. okt. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!