Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van e meg eselyem szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van e meg eselyem szerintetek?

Figyelt kérdés
Masfel eve voltunk egyutt a baratnommel.. nagy a korkulombseg en 24 vagyok, o 19.. Nagyon megszerettuk egymast es minden jol mukodott, de ket hete nagyon osszevesztunk.. Nem volt velem, mikor beteg voltam aztan telefonon elkuldtem a p*csaba igy roviden.. akkor benne elojott a sok serelem, hogy nem kapott tolem semmilyen romantikus elmenyt honapok ota es igaza volt.. belattam a hibaim, viszont ebbe a balheba bekoszont egy fiu, aki mar regebben is probalkozott nala sikertelenul.. most viszont talalkozgatnak nekem meg nagyon hianyzik es tudom hogy enis neki, csak menekul az erzese elol.. mikor letiltottam 10 perc mulva irt, hogy mindenhonnan letiltom e most stb.. mar probalkoztam romantikus dolgokkal, de eddig nem jartam sikerrel.. nagyon szeretem es nagyon szeretnem jova tenni, de igy nehez.. szerintetek van esely? Mit kene tennem? Vegignezni ahogy a csavoka hajt ra ezerrel vagy menni minden nap es meglepni ezzel azzal?..

2018. okt. 6. 23:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Inkább hagyd békén
2018. okt. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Eric Griffin ***** válasza:
Ha szereted és úgy érzed elszúrtad, akkor tegyél ellene és próbáld meg jóvá tenni a hibáidat. Neked nem a Bridzsitt Dzsónsz laplóját kell nézned egy vödör jégkrémmel, 10 tábla csokival meg 1 100-as zsepivel, hanem menni utána. Más kérdés, hogy baromira kell teperned, mert benned csalódott, az új csávó meg tiszta lappal indul nála, éd ha találkozgat vele akkor bizony valamiylen szinten érdekli is, m3gha csak azért is, hogy meneküljön.
2018. okt. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igazabol a csaladja biztat joba vagyok veluk, de nagyon nehez a dolgom.. csak felek hogy ha most nem teszek valamit gyorsan ami az uj gyerek epphogy csak kepbe van, akkor vegleg elveszitem..
2018. okt. 7. 00:20
 4/12 anonim ***** válasza:
Hagyjátok békén egymást,nem kell ujabb hirados eset..
2018. okt. 7. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Na akkor csak nagyobb eséllyel indulsz a "csávoka" val szenben.

De hagy neki egy kis időt, elotte viszont hívd el valahova és mondd meg neki, hogy mit érzel. Miért voltál ilyen vele. Majd kerdezd meg őt is. Beszéljetek. Aztán hagyj neki időt és kiderul van e még érzelem.

2018. okt. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy szeretem meg mondtak a csaladtagok, meg kozos kepunk is van fent, de nem ir vissza nem valaszol.. odamenni meg nem fogok, ha egyszeruen nem kivancsi ram.. csak kicsit nehez vegignezni ahogy a masik csavo meg osszeszedi..
2018. okt. 7. 18:37
 7/12 anonim ***** válasza:

Az emberek jönnek és mennek az életünkből. Lehet, hogy most hiányzik, meg vele akarsz lenni, de ha össze is jönnétek, ugyan azt csinálnád egy idő után, mint amit csináltál. Leszarnád. Semmi értelme folytatni.

Csak azért hiányzik neked, mert vége lett és rájöttél, hogy egyedül maradtál. Keress mást.

2018. okt. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Valoszinu a másik csavo többet ad mint te a p-csá ba kuldest és a leszarást..
2018. okt. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
En tanultam a hibaimbol es jova tennem, ha hagyna, de nagyjabol szoba sem all velem.. ma irt 2 nap utan, szoval meg erdeklem de nem valtozott a velemenye.. aztan mikor szidtam a masik gyereket inkabb letiltott..😁 tenyleg nemtudom mitevo lehetnek, eleg eselytennek erzem magam, de ha telik az ido bizom benne hogy rajon hogy szeretem.. csak addig vegig kell neznem, hogy elvan a csavokaval..
2018. okt. 8. 22:06
 10/12 anonim ***** válasza:
Legalább volt esze a szar helyett minoségi kapcsolatot választani,tudom neked pocsék érzes h lesz aki értékeli,csak hagyd őket békén nem üldözni zaklatni megverni mert nem akar veled lenni okkal..
2018. okt. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!